WEBINÁŘ: Manažerská efektivita

16. 1. 2017

Zveme vás na náš další bezplatný webinář, který se uskuteční v úterý 31. 1. 2017 v 17:00 hod. Webinářem na téma Manažerská efektivita vás provede tutor LIGS University Ing. Petr Ungerman, který působí jako nezávislý poradce a konzultant v oblasti marketingu.

Webinář Manažerská efektivita je určen všem, kteří mají někdy pocit, že toho mají v práci moc, a že nestíhají. Všem těm, kteří přemýšlí o tom, jak pracovat efektivněji, kteří se zabývají myšlenkou, že by zkusili něco nového. Webinář se zaměřuje na konkrétní nástroje a jak je používat a tím si usnadnit práci, především však na nástroje, které si může aplikovat každý sám na sobě (efektivní e-maily, prioritizace úkolů, kalendář v Outlooku, ”to do” listy, apod.).

TÉMA Manažerská efektivita
KDY? 31. 1. 2017 v 17:00 hod.
KDE? online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ  Tutor LIGS University Ing. Petr Ungerman

POZOR!   Kapacita omezena - volných je pouze 15 míst!

Přihlaste se na webinář!