WEBINÁŘ: Manažerské nástroje

14. 3. 2017

Zveme vás na náš další bezplatný webinář, který se uskuteční v úterý 4. 4. 2017 od 18:30 hod. Webinářem na téma Manažerské nástroje vás provede tutorka LIGS University Olga Lošťáková, M.A., která působí jako trenér a kouč v oblasti soft skills.

V rámci webináře Manažerské nástroje zjistí posluchači více o technikách pro vedení hodnotících pohovorů, především jaké nástroje mohou manažeři využít při poskytování negativní zpětné vazby tak, aby zároveň motivovala. Dalším tématem webináře bude osvojení si umění nastavovat motivující cíle (dle kritéria SMART). Přednášející se bude také zabývat nástroji pro efektivní delegování a nakonec budou zmíněny tipy pro zvládnutí obtíží (negativní podřízený, nesouhlas, námitky, pasivita atd.).

TÉMA Manažerské nástroje
KDY? 4. 4. 2017 v 18:30 hod.
KDE? online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ  Tutor LIGS University Olga Lošťáková, M.A.

Co se na webináři dozvíte?

• Pravidelná hodnocení – jejich přínosy i zápory
  • Jak se na hodnocení připravit?
  • Struktura hodnotícího pohovoru
  • Zásady vedení pohovoru
  • Jak zvládnout nesouhlas a námitky?
  • Na co nezapomenout po skončení pohovoru?
  • Jak poskytnout negativní zpětnou vazbu a udržet vztah? (Jak reportovat a přitom nežalovat?)
  • Co můžu delegovat?
  • Principy efektivního delegování

POZOR!   Kapacita omezena - volných je pouze 15 míst!

Přihlaste se na webinář!