WEBINÁŘ: Mentoring – předávání KNOW-HOW uvnitř společnosti

1. 7. 2015

Zveme vás na další z cyklu bezplatných webinářů, který se uskuteční 22. července 2015 od 17:00 a kterým vás povede tutorka LIGS University -
Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D., která působí jako výkonná ředitelka ve společnosti Finos, sro, má dlouholeté manažerské zkušenosti a také působení na technické Univerzitě v Liberci.

Webinář na téma Mentoring - předávání know-how uvnitř společnosti má za cíl účastníkům ukázat výhody a možnosti mentoringu.
Na webináři se dozvíte odpovědi na následující otázky:

• Jak ze starších a zkušených pracovníků udělat užitečných mentorů pro mladší nebo méně zkušených kolegů?
  • Jaké jsou pozitivní efekty mentoringu pro organizaci?
  • Jaké jsou předpoklady k mentorství?
  • Problematika pracovníků 50+ - jak ji využít k rozvoji společnosti?

Kromě toho se v rámci diskuse a modelových příkladů dozvíte, jaké jsou konkrétní postupy a metody mentoringu a také jaký je návod na efektivní předávání zkušenosti a pomoc ostatním v rámci organizace.

Stručné informace o webináři:

KDY: úterý 22. července 2015 v 17:00 hod.

KDE: online

TÉMA: Mentoring - předávání know-how uvnitř společnosti