WEBINÁŘ: Význam a činnost civilní letecké dopravy

30. 3. 2016

Zveme vás na dubnový webinář na téma Význam a praktická činnost civilní letecké dopravy, který se uskuteční ve čtvrtek 14. 4. 2016 v 17:00. Webinářem vás provede tutor LIGS University, JUDr. Josef Šesták, který působí jako vysokoškolský pedagog a zástupce vedoucího katedry letecké dopravy.

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA WEBINÁŘ

Cílem webináře je seznámit studenty s krátkou historií a současnou problematikou civilní letecké dopravy v České republice, Evropě i ve světě - včetně role, kterou hraje mezinárodní organizace IATA ve světové letecké dopravě.

Během webináře budou také rozebrány jednotlivé faktory ovlivňující prodej letecké přepravy, dokumenty používané při prodeji letecké dopravy a formy jejich prodeje.

Účastníci budou také seznámeni s věrnostními programy leteckých společností a s problematikou jejich multilaterální spolupráce, sdružováním do aliancí a s nezastupitelnou rolí Route a Revenue managementu.

TÉMA Význam a činnost civilní letecké dopravy
KDY? ve čtvrtek 14. dubna 2016 v 17:00 hod.
KDE? online
PŘEDNÁŠEJÍCÍ: Tutor LIGS University JUDr. Josef Šesták

POZOR!   Kapacita omezená - volných je pouze 15 míst!

Přihlaste se na webinář!