Zahájení nové skupiny Executive MBA

17. 2. 2014

Slavnostní zahájení nové studijní skupiny programu Executive MBA v českém jazyce na LIGS University se konalo v pátek 7. února 2014 ve školicím středisku LIONS Nesuchyně.

Zároveň proběhl i první tutoriál této nové skupiny, na kterém měli studenti možnost seznámit se v rámci praktických workshopů s tutory jednotlivých modulů programu.

Vybrané fotografie ze slavnostního zahájení a tutoriálu naleznete zde.

Rádi byste také studovali v programu Executive MBA v českém jazyce na LIGS University?

V tom případě Vás jistě potěší zpráva, že vzhledem k velkému zájmu bude 25. dubna 2014 otevřena další nová studijní skupina programu Executive MBA. Již nyní máte možnost se ke studiu přihlásit prostřednictvím předběžné přihlášky. Navíc pokud se přihlásíte a začnete studovat ve dvou, každý z vás získá 5% slevu z celkové ceny programu uvedené v ceníku.

Jaké jsou hlavní výhody Executive MBA?

• zaměření na praxi,
  • získání nových zkušeností a kontaktů,
  • výuka a komunikace v českém jazyce,
  • diplom vydaný americkou univerzitou,
  • vysoká kvalita tutorů,
  • přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům,
  • další výhody naleznete zde.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte e-mailem na info@ligsuniversity.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 888 797.

tým LIGS University