Zahájení nových skupin programu Executive MBA - Praha a Ostrava

5. 9. 2013

Nová skupina programu Executive MBA v českém jazyce na LIGS University bude zahájena v Praze 25. 10. 2013. Na základě uzavřeného partnerství se vzdělávací společností HERTIN otevíráme program Executive MBA v českém jazyce nově i v Ostravě. Studijní skupina programu Executive MBA bude v Ostravě zahájena 8. 11. 2013.

Již nyní máte možnost přihlásit se do programu Executive MBA (Praha i Ostrava) a navíc si můžete vybrat slevu nebo dárek. Při přihlášení nejpozději do 15. 10. 2013 získáte buď slevu 15 000 Kč z celkové ceny programu, nebo dostanete jako dárek iPad s Retina displejem 128GB WiFi. Více informací naleznete zde.

Každý nový student programu LIGS University obdrží jako další bonus ZDARMA roční předplatné týdeníku MarketingSalesMedia.

Program Executive MBA Vám přináší tyto výhody:

• zaměření na praxi,
  • získání nových zkušeností a kontaktů,
  • Oxfordský tutorský model,
  • blended learning forma výuky,
  • výuka a komunikace v českém jazyce,
  • diplom vydaný americkou univerzitou,
  • vysoká kvalita tutorů,
  • přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům,
  • balíček benefitů pro studenty,
  • možnost studovat v Praze nebo v Ostravě,
  • další výhody naleznete zde.

• Den otevřených dveří Praha

pondělí 16. 9. 2013 se bude od 14:00 do 19:00 hod konat Den otevřených dveří LIGS University na adrese: Dobrovského 40, Praha 7 - Holešovice.

• Den otevřených dveří Ostrava

Ve čtvrtek 26. 9. 2013 od 16:00 do 19:00 hod se bude konat Den otevřených dveří ve školicím středisku společnosti HERTIN, Jiřího Trnky 9, Ostrava - Mariánské Hory (blízko OC Futurum).

Na Dnech otevřených dveří v Praze i v Ostravě vás rádi přivítáme a představíme vám naše vzdělávací manažerské programy BBA, MBA, MSc a DBA (PhD) a zodpovíme vaše dotazy.

V případě zájmu o účast na Dni otevřených dveří či o bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info@ligsuniversity.cz či nám zavolejte na bezplatnou linku 800 888 797 nebo na telefon +420 273 039 062.