LIGS University

O nás

LIGS University je moderní univerzita spojující efektivní metody a inovativní přístupy amerického a evropského vzdělávání. LIGS University vznikla spojením americké LIGS University (2011) a evropské LIGS University (2006) a má za sebou více než deseti letou tradici.

Cílem a posláním LIGS University je přinášet kvalitní manažerské vzdělávací programy  BBA, MBA, MPA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském a anglickém jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků založené na principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském pracovním životě.

Všichni účastníci Interactive Online programů jsou vedeni jako studenti americké LIGS University a po ukončení programu získají americký univerzitní diplom.

Hlavní výhody manažerských programů na LIGS University:

• výběr z mnoha specializací,
  • blended learning nebo interactive online forma programů,
  • Oxfordský tutorský model,
  • programy v češtině, slovenštině či angličtině nebo v kombinaci těchto jazyků,
  • diplom vydaný americkou univerzitou,
  • možnost jazykového pobytu na Hawaii,
  • přizpůsobení časově zaneprázdněným manažerům,
  • zaměření na praxi,
  • získání nových zkušeností a kontaktů,
  • možnost účasti na mezinárodních stážích,
  • možnost zahájení programů kdykoliv.

Tutoři

Tutoři LIGS University jsou profesionálové z manažerské praxe, aby mohli co nejefektivněji předávat své zkušenosti a vědomosti studentům manažerských programů.

Akreditace

LIGS University je držitelem mnoha akreditací a certifikací včetně certifikátů kvality ISO a spolupracuje s mnoha partnery.

Reference

Jsme velmi hrdí na reference našich studentů a absolventů, jejichž výběr naleznete zde.

Video

Chtěli byste nahlédnout do dění na LIGS University? V naší video-sekci můžete zhlédnout video-profily našich tutorů anebo rozhovory s inspirativními osobnostmi. Také se můžete podívat anto, jak to vypadá na slavnostním zakončení studia na LIGS University anebo na odevzdávání cen LIGS AWARDS.

Ombudsman a vědecká řada

V souladu s klientským přístupem a snahou o dosažení maximální spokojenosti studentů působí na LIGS University ombudsman, který je nezávislý na vedení LIGS University. Funkci ombudsmana na LIGS University zastává Ing. Zdeněk Maryško, MBA, zkušený manažer s dlouholetou řídící praxí.

LIGS University sleduje trendy ve vývoji manažerského vzdělávání a soustavně zkvalitňuje své manažerské programy, i proto zřídila například Vědeckou radu LIGS University.

V případě, že na našich stránkách nenajdete jakoukoli informaci, kterou hledáte, neváhejte nás, prosím, kontaktovat na info@ligsuniversity.cz či nám zavolejte na bezplatnou zelenou linku 800 888 797800 888 797 nebo na telefon +420 273 039 062+420 273 039 062.

Váš tým LIGS University