LIGS University

Slovo presidenta

Pavel Makovský, president LIGS University

Vážené dámy a pánové,
vítám vás na stránkách LIGS University.

LIGS University je kvalitní, vysoce výkonná a rozvíjející se moderní univerzita, jejímž cílem je budovat příjemné a přátelské prostředí a společenství lidí, kteří na sobě chtějí neustále pracovat a rozvíjet se. Naší snahou je, aby naši studenti, absolventi, tutoři i zaměstnanci byli hrdi na to, že jsou spojeni s historií LIGS University. Proto si velice vážím toho, když nás naši studenti i absolventi doporučují a vrací se k nám při studiu navazujících programů.

Jsem velice hrdý na to, že jsem zakladatelem a presidentem LIGS University, neboť LIGS University v podobě, jak ji vidíte dnes, je výsledkem mnoha faktorů, jako jsou energie, píle a nadšení studentů a absolventů; vynikající podpora, péče a úsilí zaměstnanců; vášeň a aktivní zapojení mnoha našich tutorů a partnerů a dalších spolupracovníků.

V současné době má naše mezinárodní universita studenty z mnoha koutů celého světa, kteří studují v angličtině, češtině či slovenštině. V příštích letech plánujeme rozšiřovat naše zastoupení v dalších zemích, připravovat nové specializace a jazykové mutace, abychom umožnili kvalitní studium za příznivou cenu každému, kdo se chce dále vzdělávat, rozvíjet se a pracovat tak na své budoucnosti.

Abychom mohli dosáhnout našich cílů, vizí a plánů, víme, že na sobě musíme tvrdě pracovat, sledovat aktuální trendy ve vzdělávání, hledat nové cesty a řešení a nebát se rizika a neúspěchů. Právě proto podporujeme ve všech kolem nás kreativitu, nápady a odhodlání. Rovněž z tohoto důvodu investujeme všechny naše zisky znovu do rozvoje, nových systémů a studijních materiálů.

Zvu vás k prozkoumání toho, co vám může LIGS University nabídnout a co nás odlišuje od jiných škol. Projděte si naše webové stránky či nás rovnou kontaktujte, rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky.

Věřím, že budete ohromeni tím, čeho LIGS University za dobu své existence dosáhla a jak daleko a sebejistě se dostala.

I díky vám máme šanci jít dál a společně dokázat velké věci v budoucnosti.

S úctou a přátelským pozdravem,

Pavel Makovský
President LIGS University