Chci studovat

Studium PhD (Doctor of Philosophy)

Studium PhD (Doctor of Philosophy)

Studium programu PhD

Program PhD představuje nejvyšší stupeň vzdělávání a je určen především těm, kteří mají zájem věnovat se teoreticko-vědecké činnosti a chtějí poznat a vědeckými metodami zkoumat, ověřovat či vyvracet stanovené hypotézy a tím obohatit vědecký výzkum ve zvolené odbornosti.

Titul PhD   Jak získat titul PhD   Jaké předměty jsou při studiu PhD povinné

Jak získat titul PhD?   Lze získat titul PhD dálkově? 

Získání titulu PhD je náročné

Titul PhD představuje vrchol ve vzdělávání a jeho zíkání je pro každého výzvou. Zájemce musí počítat se seminárními pracemi, publikační činností a závěrečnou disertační prací, kterou je nutno obhájit před komisí. Studium si lze obohatit jazykovým a poznávacím pobytem na Hawaii.

Jak poznám kvalitní studium PhD   Studium PhD a jazykový pobyt na Hawaii   Titul PhD: Podle jakých kritérií si vybrat specializaci

Interactive Online PhD

Program PhD představuje nejvyšší stupeň vzdělávání a je určen především těm, kteří mají zájem věnovat se teoreticko-vědecké činnosti.

Získání titulu PhD vám pomůže posílít vaše profesionální schopnosti, které můžete využít při zdolávání a naplňování současných i budoucích profesních výzev a cílů.

Studium PhD se doporučuje zejména manažerům na seniorských řídících pozicích

Studiem programu PhD získáte:

  • nadstandardní vzdělání
  • prestiž ve svém oboru
  • rozšíření možností svého působení
  • významné kontakty
  • celosvětově uznávaný titul
  • diplom vydaný americkou univerzitou

Program PhD (Doctor of Philosophy) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium PhD časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, angličtině či slovenštině nebo v kombinaci těchto jazyků. Sami si volíte specializaci svého PhD programu i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

16 425 Kč / čtvrtletně

ZAHÁJENÍ STUDIA KDYKOLIV

Interactive Online programy můžete zahájit kdykoliv v průběhu roku. Nemusíte čekat, až se naplní skupina či na vypsaný termín zahájení. Dnes se rozhodnete a zítra studujete!

TUTORSKÝ MODEL VÝUKY

Studentovi je v rámci každého předmětu či modulu přiřazen jeden konkrétní tutor, se kterým konzultuje svoje studium. Tutor studenta vede při psaní prací.

VYSOKÁ KVALITA TUTORŮ A ŠKOLITELŮ

Všichni tutoři a školitelé, kteří působí na LIGS University jsou zkušení manažeři, kteří mají za sebou významnou manažerskou praxi a bohaté zkušenosti ve svých oborech.

PhD PRAHA, BRNO, OSTRAVA...

Žijete či pracujete v Praze, Brně, Ostravě nebo jinde v České republice nebo dokonce jinde na světě? Rádi byste studovali PhD, ale bojíte se, že budete muset za studiem dojíždět a trávit hodiny na cestách? Program Interactive Online PhD na LIGS University můžete studovat odkudkoliv, stačí vám počítač s připojením k internetu.

TITUL PhD (Doctor of Philosophy)

Titul PhD bývá někdy označován jako velký doktorát a je tak odlišován od tzv. malého doktorátu (tj. PhDr., RNDr., JUDr., MDDr., MUDr. apod.), který existuje pouze v Česku a na Slovensku. PhD je univerzitní titul, který reprezentuje nejvyšší formu vysokoškolského vzdělání a jeho získání určitě zlepší vaše profesní vyhlídky.

Titul PhD je vydáván americkou univerzitou, nekoresponduje tedy s titulem PhD vydávaným vysokými školami v České republice.

STUDIUM PhD ONLINE

Nejen PhD, ale i další programy LIGS University můžete studovat moderní interactive online formou, která je ve světě běžně používanou formou studia. Online studium má své výhody i nevýhody. Mezi hlavní výhody patří například nezávislost, volnost, časová flexibilita. Tato forma však vyžaduje vysokou míru osobní vůle a sebekázně.