Chci studovat

Podle čeho vybírat univerzitu k získání titulu MSc?

MSc - Master of Science si v současnosti pro své vzdělávání volí mnoho lidí. Jsou to hlavně ti, kteří se zaměřují spíše na teorii, ale zároveň chtějí, aby nabyté poznatky mohli aplikovat do praxe. Podle čeho si ale vybrat tu správnou školu? – To je jedna z nejdůležitějších otázek, kterou si nekladou pouze kandidáti na titul MSc, ale všichni, kteří se rozhodují pro své další vzdělávání.

Hlavním kritériem je kvalita

Co se týče vzdělání, mělo by jít vždy především o kvalitu. To platí samozřejmě tehdy, když vám nejde pouze o písmenka za jménem, ​​ale také o poznatky a vědomosti, které spolu s titulem MSc získáte a které následně uplatníte ve své praxi. V případě, že opravdu hledáte plnohodnotné studium, měli byste se zaměřit na několik základních faktorů a ukazatelů kvality.

Odbornost lektorů a reputace školy

Vysoké nároky lektorů jsou obvykle znakem vysoké kvality školy a naopak. Pokud se nacházíte v procesu výběru té správné školy pro své studium MSc, zjistěte si co nejvíce o tutorech, kteří vás v jednotlivých předmětech budou vést a také to, co o studiu na dané škole říkají její studenti a absolventi. LIGS University na svých webových stránkách poskytuje obě tyto informace - ať už jsou to profily působících tutorů nebo reference absolventů jednotlivých programů.

Výběr specializace

V neposlední řadě jsou kritériem nabízené obory či specializace, ve kterých můžete svůj titul MSc získat. Na LIGS University máte možnost vybrat si ze čtyř hlavních specializací - Management, Marketing, Human Resource Management a Finance Management. Kromě předmětů specializace si v rámci svého studia MSc vybíráte i předměty z volitelných modulů na základě vašich preferencí či zájmů.

Interactive Online MSc

Studium programu MSc (Master of Science) vám pomůže pochopit principy fungování organizací a managementu a získat nové znalosti a dovednosti, které využijete při plnění profesních úkolů a cílů. Své zkušenosti vám předají tutoři, kteří působí na významných manažerských postech v národních i nadnárodních firmách.

Studiem programu MSc získáte:

• konkurenční výhodu oproti ostatním
  • předpoklad pro vyšší ohodnocení v práci
  • větší šanci na kariérní postup
  • světově uznávaný titul MSc
  • diplom vydaný americkou univerzitou

Program MSc na LIGS University studujete moderní interactive online formou, díky které bude vaše studium časově flexibilní. Své studium MSc můžete začít kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, angličtině, slovenštině nebo v kombinaci těchto jazyků. Sami si také vybíráte specializaci i jednotlivé volitelné předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Po ukončení programu MSc můžete pokračovat ve studiu programu PhD či DBA.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně