Chci studovat

Podmínky přijetí ke studiu Executive MBA

Co musí splňovat uchazeči o účast v programu Executive MBA?

• Znalost českého či slovenského jazyka (porozumění mluvenému slovu a psanému textu).
  • Vysokoškolské vzdělání (Mgr.; Ing.) nebo středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou s manažerskou praxí.

Dokumenty potřebné k přijetí
:

• přihláška ke studiu,
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • profesní životopis.

Všechny požadované dokumenty jsou zasílány v elektronické podobě.

Jak probíhá přihlašovací a přijímací proces?

V případě Vašeho zájmu o program Executive MBA nás prosím kontaktujte telefonicky či e-mailem nebo nám můžete zaslat vyplněnou předběžnou přihlášku.

Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy, zašleme nabídku vybraného programu a závaznou přihlášku. Přijímací pohovor probíhá zpravidla formou osobního setkání (je možno uskutečnit také prostřednictvím Skype videorozhovoru).

Závazné přihlášení do vzdělávacího programu je potvrzeno vyplněnou a podepsanou závaznou přihláškou, ke které připojíte dokumenty potřebné k přijetí. Na základě těchto dokumentů Vám připravíme návrh smlouvy o vzdělávání. Po podpisu smlouvy a zaplacení faktury budete zařazeni do vzdělávacího programu a získáte přístup do Studentského informačního systému.

Kdy program začíná?

Zpravidla v září / říjnu příslušného roku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@ligsuniversity.cz či nám zavolejte na bezplatnou linku 800 888 797800 888 797 nebo na telefon +420 273 039 062+420 273 039 062.