Chci studovat

Podmínky přijetí ke studiu Interactive Online PhD

Co musí splňovat uchazeč o účast v programu Interactive Online PhD?

• Znalost zvoleného jazyka výuky programu (český, slovenský nebo anglický jazyk).
  • VŠ vzdělání magisterského nebo inženýrského stupně nebo jejich zahraniční ekvivalent (MBA, MSc).
  • Předpoklad pro samostatnou odbornou práci.

Dokumenty potřebné k přijetí:

• přihláška ke studiu,
  • návrh a osnova disertační práce (po konzultaci s LIGS University),
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • profesní životopis (včetně fotografie) zahrnující případnou dosavadní vědeckou a publikační činnost.

Všechny požadované dokumenty jsou zasílány v elektronické podobě.

Jak probíhá přihlašovací a přijímací proces?

V případě vašeho zájmu o studium programu Interactive Online PhD nás prosím kontaktujte telefonicky či e-mailem nebo vyplňte předběžnou přihlášku.

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a zašleme nabídku k programu. Přijímací pohovor probíhá formou osobního setkání (je možno uskutečnit také prostřednictvím Skype videorozhovoru).

Závazné přihlášení do programu je potvrzeno vyplněnou přihláškou, ke které připojíte dokumenty potřebné k přijetí. Na základě těchto dokumentů vám připravíme návrh smlouvy o vzdělávání. Po podpisu smlouvy a uhrazení první splátky získáte přístup do Studentského informačního systému a zahájíte studium.

dy studium programu Interactive Online PhD začíná?

Online forma studia umožňuje zahájit program kdykoliv v průběhu roku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@ligsuniversity.cz či nám zavolejte na bezplatnou linku 800 888 797800 888 797 nebo na telefon +420 273 039 062+420 273 039 062.