Čím dříve začnete, tím více získáte!

22. 8. 2016

Přemýšlíte již delší dobu o studiu MBA, které však neustále odkládáte?
A víte, že 67 % z těch, kteří zahájení studia oddalují, nakonec nikdy nezačnou?

Abychom vás motivovali k  rozhodnutí, a tím vám pomohli ve vašem osobním i kariérním růstu, připravili jsme pro vás speciální podzimní nabídku:

• Pokud zahájíte studium Interactive Online MBA nejpozději do 30. 9. 2016 získáte
    slevu 10 %, což znamená studium MBA za 9 948 Kč bez DPH čtvrtletně (8 splátek do 2 let).
  • Pokud začnete studovat nejpozději do 31. 10. 2016, získáte slevu 7 %, což znamená
    studium MBA za 10 280 Kč bez DPH při čtvrtletních splátkách (8 splátek do 2 let).

Jednoduše řečeno: Čím dříve začnete, tím více získáte!

Speciální nabídka platí i pro další interactive online programy LIGS University: BBA, MSc, MPADBA a PhD.

Proč studovat
MBA na LIGS University?

13 specializací
a 26 volitelných předmětů

Sami si vybíráte specializaci a volíte kombinaci volitelných předmětů, aby bylo studium co nejvíce přínosné pro vaši praxi.
Více info

Akreditace ASIC Premier University
Jako jediná škola v České republice a na Slovensku jsme držiteli akreditace ASIC a navíc se statusem ASIC Premier University.
Více info

Školné ve splátkách bez navýšení
Své studium můžete splácet až dva roky bez navýšení.  Naše ceny jsou konečné a nepřičítávají se k nim žádné skryté poplatky. Více info

Vysoká kvalita tutorů
Tutoři LIGS University jsou špičkovými odborníky ve svém oboru a profesionálové z praxe, kteří vám během studia poskytují cennou zpětnou vazbu. Více info

Moderní forma
INTERACTIVE ONLINE
Studium je časově flexibilní, studujete kdykoliv a kdekoliv chcete, sami si určujete, kdy se budete studiu věnovat.

Kombinace jazyků studia
Studovat můžete v češtině (či slovenštině) nebo i v kombinaci češtiny a angličtiny.

Diplom z americké university
Po ukončení studia získáte diplom vydaný americkou LIGS University.

Přístup do služby Selflearning
Všichni studenti LIGS University mají zdarma přístup do vzdělávacího portálu Selflearning.

Knihovny LIGS University
Po dobu studia máte k dispozici online knihovnu se stovkami odborných titulů a také můžete využívat „fyzickou“ knihovnu. Jelikož studujete online, knihy Vám doručíme domů.

Odborné webináře
Studenti LIGS University mají možnost účastnit se webinářů na různá témata z oblasti managementu, marketingu, financí, soft skills, HR a dalších, které probíhají pod vedením tutorů z dané oblasti. Více info

Studentský informační systém
SIS umožňuje přístup ke studiu kdykoliv a kdekoliv – naleznete v něm studijní materiály, elektronický index, hodnocení prací, termíny webinářů, kontakty na tutory a další informace a materiály pro studium.

Pomohli jsme vám se rozhodnout? Již stačí pouze vyplnit předběžnou přihlášku a o ostatní se postaráme!

Máte další otázky? Napište nám na info@ligsuniversity.cz anebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 888 797. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

Těšíme se na vás!
Tým LIGS University