Chci studovat

Titul MBA a jeho platnost v ČR

Titul MBA a jeho platnost v ČR

Titul MBA v posledních letech zažívá velký rozmach nejen ve světě, ale i u nás. Profesionálové z různých odvětví se pro studium MBA rozhodují z několika důvodů - ať už je to nabytí nových znalostí a zkušeností v oblastech jako je management, marketing, HR, finance nebo obchod, nebo za účelem získání prestižního titulu, který často pomůže otevřít možnosti pro lepší pracovní pozice.

Titul MBA v České republice

Titul MBA - zkratka pro Master of Business Admnistration, pochází z Ameriky, kde je MBA vysokoškolským akademickým titulem. V České republice vysokoškolské vzdělávání zastřešuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, které ze zákona akredituje pouze veřejné a soukromé školy a univerzity poskytující tuzemské akademické tituly, jako například Ing., Mgr., Bc. apod. Z tohoto důvodu titul MBA není v ČR uznáván jako akademický, ale jako profesní titul, který se uvádí za jménem. Například: Jan Novák, MBA.

Počítají se znalosti, nejen titul

Právě fakt, že MBA není v Čechách akademickým titulem, může některé od studia odradit. V tom případě, ale asi motivace není na správném místě. Ti, kteří vědí, co kvalitní studium MBA obnáší, se do něj pustí i přesto, že si písmenka za jméno nebudou moci napsat do občanského průkazu. Při studiu MBA jde totiž hlavně o získání znalostí užitečných pro profesní život a budování kariéry, nejen o image amerického titulu.

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně