Chci studovat

Titul MBA a kariérní postup

Titul MBA a kariérní postup

Na LIGS University můžete studovat program Interactive Online MBA, Executive MBA nebo Interactive Online MBA pro podnikatele a podnikatelky. Pro studium MBA je velmi důležité odhodlání na sobě pracovat a zlepšovat se. Studium není pro každého, ale pokud patříte mezi ty, kteří na sobě chtějí pracovat a rozvíjet se, jste pro toto studium ideálním kandidátem. Titul MBA vám pomůže v kariéře.

Dnes je nezbytné, aby i na manažerských pozicích se člověk vzdělával a udržoval krok se současnými trendy. Manažer, který se nerozvíjí a nevěnuje dostatečnou pozornost prohlubování znalostí, nedokáže efektivně řídit své oddělení nebo firmu. Řešením může být právě studium MBA, které nabízí komplexní pohled na řízení firmy jako celku.

Začátek kariéry a MBA:

Na začátku kariéry jste doslova zahlceni úkoly technického rázu – vypracováváte tabulky, vyhledáváte čísla, telefonujete nebo archivujete. Děláte zkrátka práci, za kterou získávají body ostatní. To, co však zřejmě hned na začátku své kariéry neděláte, jsou důležitá rozhodnutí.

Postupem času sbíráte zkušenosti a s nimi přijímáte více zodpovědnosti. Začínáte dělat taková rozhodnutí, která neovlivňují pouze vaši práci, ale celou firmu. Záleží samozřejmě na momentální situaci, ale obecně se dá říct, že jakmile začnete rozhodovat, nastal čas zvažovat studium MBA.

Proč právě studium MBA?

Studium MBA programu a získaný titul MBA vám především pomůže uspořádat si čas efektivněji. Nebudete již žít ze dne na den, ale budete si muset začít plánovat každý den, týden i měsíc, abyste mohli nerušeně studovat. To vám také umožní výkonněji pracovat – stane se z vás lepší manažer. Naučíte se lépe rozdělovat práci – zjistíte, jak umožnit kolegům v kanceláři, aby pracovali na projektech, které již znáte.

-        Lépe porozumíte práci svých kolegů. Poskytnete jim prostor na její splnění, zatímco vy se zaměříte na vývoj oddělení nebo firmy a stanovování dalších cílů

-        Naučíte se analyzovat situace, porozumět jejich podstatě a odhadnout pravděpodobné důsledky

-        Naučíte se schopnosti vyhledat fakta, na jejichž základě se správně rozhodnete

Z těchto a mnoha dalších důvodů je dobré začít uvažovat o MBA studiu jako o dalším kroku v kariéře. Denní i víkendové MBA jsou skvělou volbou při kariérním posunu z minulosti plné technických úkonů k budoucnosti zdatného manažera.

Život je otázka priorit a hodnot a pokud si odpovíte ano na otázku, zda má dnes cenu investovat čas a peníze do dlouhodobých výhod v budoucnosti, nastal ten pravý čas začít pracovat na titulu MBA

Interactive Online MBA

Program MBA (Master of Business Administration) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium MBA časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studium MBA si můžete zvolit v češtině, angličtině nebo slovenštině. Sami si také vybíráte specializaci svého MBA i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

11 828 Kč / čtvrtletně
10 795 Kč / čtvrtletně

Executive MBA

Program Executive MBA (Master of Business Administration) je založen na pravidelném setkávání s vrcholovými manažery významných firem, se kterými budete řešit reálné problémy z vašeho manažerského života. Vyměňte si cenné zkušenosti a diskutujte nad tématy, která vás zajímají. Executive MBA vám přinese nové kontakty, praktické zkušenosti tutorů i dalších studentů a  zefektivní vaši každodenní manažerskou práci.

Více informací Přihláška

26 875 Kč / čtvrtletně