Chci studovat

Titul PhD: Jaké předměty jsou při studiu povinné

Studium PhD je doktorské studium trvající 2 až 3 roky a jedná se o nejvyšší stupeň vzdělávání. Titul PhD, tzv. velký doktorát, absolvent získá po splnění všech studijních aktivit v rámci programu – absolvování 12 předmětů, publikační činnost, zpracování a obhajoba disertační práce.

Studium PhD jde do hloubky, studenti ověřují či vyvracejí hypotézy, analyzují data a pracují s odbornou literaturou. Absolvent se naučí kriticky myslet a naučí se pracovat se specializovanými zdroji informací.

Při studiu PhD je celá škála předmětů, které si zájemci o studium mohou na začátku studia zvolit. Na každé škole jsou samozřejmě jiné povinné předměty, které se liší podle zaměření studia. Na LIGS University mohou zájemci o titul PhD studovat v online formě, tedy není nutná každodenní návštěva školy, ale naopak, mohou si rozvrhnout vlastní studijní program tak, jak jim to nejlépe vyhovuje.

Povinné předměty při PhD studiu:

Studium programu Interactive Online PhD se skládá celkem z 12 předmětů, ze kterých si student sám vybírá.

1)     Nejdříve absolvuje 6 předmětů Vědecko-výzkumného modulu (povinné pro všechny studenty), a to:

Metodologie výzkumu, Projekt I – Návrh, Projekt II – Přehled literatury a teoretický základ, Projekt III – Metodologie psaní, Projekt IV – Průzkum a analýza dat, Projekt V – Konzultace a zpracování vědeckého projektu

2)     Následně si student vybere 3 předměty z této nabídky Specializací:

Management, Finance, Marketing, HR Management

3)     Z Volitelného modulu je rovněž nutné vybrat si 3 předměty z velkého výběru předmětů. Jde například o tyto oblasti:

Risk Management, E-Commerce, HR Management, Marketing Communication nebo Recruitment and Selection

Nabídka je velmi široká a budoucí držitelé titulu PhD mají z čeho vybírat. Z nabídky těchto zajímavých oblastí si vybere každý zájemce.

Vyberte si i vy a začněte studovat pro svojí budoucnost. Studujte na LIGS University!

Interactive Online PhD

Program PhD představuje nejvyšší stupeň vzdělávání a je určen především těm, kteří mají zájem věnovat se teoreticko-vědecké činnosti.

Získání titulu PhD vám pomůže posílít vaše profesionální schopnosti, které můžete využít při zdolávání a naplňování současných i budoucích profesních výzev a cílů.

Studium PhD se doporučuje zejména manažerům na seniorských řídících pozicích

Studiem programu PhD získáte:

• nadstandardní vzdělání
  • prestiž ve svém oboru
  • rozšíření možností svého působení
  • významné kontakty
  • celosvětově uznávaný titul
  • diplom vydaný americkou univerzitou

Program PhD (Doctor of Philosophy) můžete na LIGS University studovat moderní formou interactive online. Díky tomu je studium PhD časově flexibilní a začít můžete kdykoliv v průběhu roku a odkudkoliv na světě. Studovat můžete v češtině, angličtině či slovenštině nebo v kombinaci těchto jazyků. Sami si volíte specializaci svého PhD programu i jednotlivé předměty, které chcete studovat. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

Více informací Přihláška

16 425 Kč / čtvrtletně