Tutoři

Tutoři

Dr. Zen Parry

Deputy Director Business Innovation Hub at the American University of Afghanistan

Zen Parry je zkušená podnikatelka a lektorka, která má za sebou dlouholetou mezinárodní kariéru, během níž působila na seniórnych a executive manažerských rolích a v rámci top managementu ziskových i neziskových organizací.

Podnikatelské zkušenosti získala při zakládání a vedení firem a poskytování poradenství a konzultačních služeb v oblasti průmyslu a vzdělávání.

Jako pedagožka a lektorka Zen navrhuje a implementuje business a podnikatelské vzdělávací kurzy, programy věnující se profesním stážím a kariérnímu rozvoji a také se věnuje podpoře absolventů, kteří se nacházejí na začátku své profesní dráhy.

Jako lektorka a mentorka Zen Parry úzce spolupracuje s absolventy, kteří jsou často prvními členy rodiny, kteří dosáhli vysokoškolského vzdělání; V rámci akademické sféry se publikačně i prezenčně věnuje vyššímu odbornému vzdělávání, coby modelu, který se snaží reálný svět začlenit do akademického kontextu.

Během své kariéry Zen pracovala v rámci různých ekonomických modelů v Asii, Americe a Austrálii, severní Africe, ve východní Evropě a na Středním východě. K studentům a k lidem obecně přistupuje individuálně, aby společně dosáhli očekávaných výsledků.