Tutoři

Milan Rataj, tutpr LIGS University

Mgr. Milan Rataj, MBA

Partner ve společnosti AgentBalance.com

Milan Rataj pracuje jako partner a COO ve společnosti AgentBalance.com, kde má v gesci oblasti Operations a Marketing.

Marketingu se věnuje od roku 1999. Od té doby prošel několika agenturami (Médea, Fabrika, Kristián) a spoluvlastnil podlinkové agentury patřící pod In Store Media Group.

Pracoval např. pro značky Partners Financial Services, Česká Spořitelna, Česká pojišťovna, Lesy ČR, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo kultury, Ministerstvo životního prostředí, Green Swan Pharmaceutials, Tesco Stores, Primalex, Energizer a další.

V minulosti přednášel v rámci konferencí Člověk a media, Akademie třetího věku v Písku a na Vyšší odborné škole publicistiky v Praze. V současnosti je také aktivním lektorem České Andragogické společnosti, kde přednáší prezentační nástroje a dovednosti.

Jako lektor preferuje při výuce absolutní převoditelnost do praxe a nadhled nad samospasitelností marketingových teorií.

Motto:

„Non est ad astra mollis e terris via“. (Seneca)
“Hloupost nikdy nespí”. (Rataj)