Tutoři

Tutoři

Nick Hirst

Director of Communications, Equity Trust, Jersey

Nick Hirst je motivační komunikátor se silným novinářským zázemím, které získal díky významným pozicím v mezinárodních společnostech a organizacích, jako například BBC, British Foreign and Commonwealth Office (FCO) nebo Perform Group.

Po dobu 3 let pracoval jako Managing Editor v Londýnském Radio Service pro ministerstvo zahraničí, v rámci kterého vyhrál výběrové řízení na spuštění FCO komunikačních služeb v hodnotě £ 1.8M, zahrnujících business, technologické, kulturní a vzdělávací zprávy a vytvořil a implementoval digitální marketingovou strategii, která vedla z zvýšení sledovanosti až do 1500 rozhlasových a printových výstupů v 132 zemích v 7 jazycích.

Za program „New Horizons“ vyhrál ocenění festivalu New York Festival World Medal.

Od roku 2010 působil jako Director of Communications v Equity Trust, Jersey, kde měl redakční odpovědnost za veškerou vnější a vnitřní komunikaci; webové stránky, organizoval myšlenkový leadership společnosti v rámci několika poboček po celém světě a také vedl a koordinoval všechny externí PR aktivity společnosti.

Od roku 2012 působí jako nezávislý lektor a PR konzultant.

V roce 2011 absolvoval Oxford Trinity School, a také National Broadcasting School v Londýně, kde studoval obor „Broadcast Journalism“ (rozhasová žurnalistika).