Tutoři

RNDr. Eva Heřmanová, Ph.D.

Vysoká škola ekonomická v Praze (Fakulta mezinárodních vztahů), Metropolitní universita o. p. s. v Praze

Eva Heřmanová v současné době pracuje na dvou akademických pracovištích - Metropolitní universita o. p. s. v Praze (Katedra mezinárodního obchodu) a Vysoká škola ekonomická v Praze (Fakulta mezinárodních vztahů).

V letech 2009 - 2012 působila na Podnikohospodářské fakultě VŠE v Praze (Katedra managementu a Katedra arts managementu) jako odborná asistentka, kde se zabývala zejména problematikou uměleckého managementu a marketingu. Získala zde i zkušenosti z oblasti sociologie a psychologie řízení, marketingové komunikace a mezinárodního marketingu. V současné době garantuje udržitelnost a rozvoj akademického neziskového projektu Artslexikon (on-line výkladového slovníku arts managementu a arts marketingu) a příležitostně spolupracuje s Katedrou marketingu FPH VŠE. Na Vysoké škole ekonomické se v současné době zabývá otázkami regionálního rozvoje a jeho propojení s cestovním ruchem a kulturou.

Tituly Mgr. a RNDr. získala po absolutoriu PřF UK v Praze, další titul Ph.D. pak v roce 2010 tamtéž. V průběhu své pracovní kariéry vedla přes 350 závěrečných prací věnovaných široké škále ekonomických, regionálních a manažerských témat.

Jako lektorka preferuje při výuce individuální přístup ke studentům, intenzivní komunikaci a zpětnou vazbu. Maximálně podporuje studentskou kreativitu, samostatnost a vůli na sobě pracovat. Jejím lektorským cílem je naučit studenty základní orientaci v dané problematice a jejím aplikacích v konkrétních situacích.

Motto:

„Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů." (L. Iacocca)