Video

Zobrazit: O LIGS University (15) Reference (24) Rozhovory (24)

O LIGS University

Ve středu 1. 2. 2017 byli v rámci VII. ročníku slavnostního večera LIGS AWARDS, který se konal pod záštitou místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace MVDr. Pavla Bělobrádka, Ph.D., MPA a za přítomnosti jeho náměstkyně paní Ing. Lucie Orgoníkové v Clarion Congress Hotel Prague, vyhlášeni vítězové cen Osobnost vzdělávání dospělých 2016.

O LIGS University

Srdečně Vás vítáme v LIGS University

Americká LIGS University se představuje v krátkém videu. Věděli jste, že všichni studenti BBA, MBA, MSc, MPA, DBA a PhD jsou zapsáni jako studenti americké university?

O LIGS University

100 % Interactive Online BBA, MBA, MPA a MSc pro Vás 

Interactive Online programy LIGS University jsou vysoce kvalitní, navíc šetří Váš čas i peníze, neboť studujete, kdy chcete Vy a ne, kdy chce škola a bez dojíždění. V mnoha specializacích a jazycích.

O LIGS University

Executive MBA pro zkušené manažerky a manažery

Předávání zkušeností, nové kontakty, praktické informace ihned využitelné v manažerské praxi. To je distanční studium Executive MBA pro časově zaneprázdněné.

O LIGS University

13 výhod online studia
na LIGS University

Přínos pro studenty, kvalita, flexibilita, odbornost a příznivá cena, to není zdaleka vše co nabízí LIGS University. Podívejte se na další výhody našich 100 % online programů.

O LIGS University

Má cenu ještě vůbec studovat? 

Nebo si opravdu vystačíte s tím, co již víte a umíte? Den má 86 400 vteřin, tak je neprováhejte a nepromeškejte. Zlepšujte se pro svoji spokojenost, budoucnost i kariéru!

O LIGS University

Studium pro Váš úspěch, rozvoj a kariéru

Jak vznikla LIGS University, jaké jsou přínosy studia, jak probíhá komunikace se spolužáky a tutory, jak hodnotí studium absolventi? Toto a mnohem více se dozvíte v tomto videu.

O LIGS University

Akreditace, členství a partnerství LIGS University

 Jaké akreditace a certifikace má LIGS University? V jakých organizacích je partnerem či členem? Jaké jsou cíle LIGS University? Vše se dozvíte po shlédnutí videa. 

O LIGS University

Slavnostní zakončení studia  na LIGS University 2016

Tradiční slavnostní zakončení studia a předávání diplomů absolventům LIGS University se  opět konalo na krásném zámku v Průhonicích. Podívejte se i Vy na slavnostní okamžik.

O LIGS University

Slavnostní zakončení studia  na LIGS University 2015

Gratulujeme všem absolventům k převzetí diplomů americké LIGS University. Krásné prostředí průhonického zámku podtrhlo slavnostní ráz tohoto výjimečného okamžiku.

O LIGS University

Slavnostní zakončení studia na LIGS University 2014

Pocit zaslouženého a tradičního vyhazování čepic po předání diplomů přineslo absolventům neopakovatelný zážitek. Podívejte se i Vy na slavnostní předání diplomů absolventům.

O LIGS University

Ocenění LIGS AWARDS a Osobnost vzdělávání 2015

Ivo Toman, profesor Květoslav Růžička a další si převzali ocenění LIGS AWARDS a Osobnost vzdělávání dospělých za rok 2015. Ještě jednou srdečně gratulujeme.

O LIGS University

Ocenění LIGS AWARDS a Osobnost vzdělávání 2014

Uznávané osobnosti si převzali ocenění LIGS AWARDS 2014 a Osobnost vzdělávání dospělých za rok 2014 za jejich přínos teorii i praxi v oblasti vzdělávání dospělých. Všem gratulujeme.

O LIGS University

Spot z předávání cen Osobnost vzdělávání v České televizi

Program ČT 24 odvysílal spot z předávání ocenění Osobnost vzdělávání za rok 2014 a přispěl tak k propagaci významu vzdělávání dospělých v České republice a na Slovensku.

O LIGS University

Ocenění LIGS AWARDS a Osobnost vzdělávání 2013 

Další významné osobnosti obdrželi na slavnostním večeru ocenění Osobnost vzdělávání a LIGS AWARDS za rok 2013 za jejich inspirativní práci na poli vzdělávání dospělých.