Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že byste se naučili něčemu novému? Rádi byste se věděli něco nového z oblasti businessu, marketingu či HR? Toužíte po získání vysokoškolského titulu?  Nebo si možná jen chcete rozšířit obzory v oboru, kterému se věnujete. Ať je to jakkoliv, přestaňte váhat a pusťte se do toho! S progamem Benefit Plus můžete ušetřit až 30% školného na LIGS University, záleží na počtu kreditů, které máte od Vašeho zaměstnavatele.

Online výuka, co ušetří čas.

 

Častým argumentem, proč nedělat to, co chceme, je nedostatek času. LIGS University naštěstí nabízí kompletní výuku v online podobě. Zároveň je jen na Vás, kdy začnete studovat a kdy školu dokončíte, vše si plánujete dle vlastních časových možností.

Čerpáte od svého zaměstnavatele benefity ve formě Benefit Plus programu? Víte, že můžete tento benefit využít i na vzdělávání a osobní rozvoj? Investujte do svého profesního rozvoje právě nyní. Pokud využíváte kartu Benefit plus, stačí málo a můžete se začít vzdělávat a splnit si své akademické sny.

Benefit Plus je projekt, který slouží k všestrannému zlepšení zaměstnaneckého života a zahrnuje celou řadu různých slev, výhod, akčních balíčků, zpřístupňuje a motivuje k cestování i sportu. My v LIGS University víme, že kvalitně vzdělaný zaměstnanec je benefitem i pro zaměstnavatele a proto jsme hrdí, že jsme se stali partnerem benefit plus programu.

100% Online

 

Díky on-line kurzům budete během studia zcela flexibilní. Můžete lehce skloubit studium, práci a osobní život. Oproti standardní výuce, kdy si život organizujte kolem školy, můžete být pány svého času vy.Flexibilita on-line výuky umožňuje studovat lidem každého věku bez ohledu na to, jaké mají povinnosti a závazky. On-line studium je také vhodné, pokud si potřebujete kvůli práci doplnit vzdělání zakončené titulem.

Interaktivita

 

Dobře navržený distanční kurz nebude zahrnovat pouze sezení před monitorem a pasivní sledování on-line přednášky. Místo toho budete aktivním účastníkem a budete se moci sami zapojovat, naučíme Vás jak nabytých znalostí využít a vždy od nás dostanete zpětnou vazbu.

Nejrůznější formy podpory

 

Studenti on-line studia se nemusí bát ani toho, že by od školy neobdrželi žádnou podporu. V rámci studia můžete mít přístup i k on-line přednáškám z jiných specializací a neomezený přístup do online knihovny.

Chcete poradit, jak využít  Váš Benefit Plus pro snížení školného?

Neváhejte nás kontaktovat přes email : benefitplus@ligsuniversity.com nebo přes zelenou linku : 800 888 797 

Přihlásit se do studenstské sekce