DBA na LIGS University mezi TOP 9 Online Doctorates in Marketing

9. 8. 2017

S hrdostí oznamujeme, že náš program DBA ve specializaci Marketing byl zařazen mezi 9 nejlepších DBA v marketingu, které sestavila stránka Best Marketing Degrees.

Hodnocení probíhalo na základě TOP 9 Online Doctorates in Marketingposuzování kritérií cenové dostupnosti, flexibility a obsahu studia. DBA na LIGS University se umístilo jako třetí, přičemž server Best Marketing Degrees vyzdvihl především jeho cenovou dostupnost a flexibilitu, jelikož si studenti mohou sami zvolit, délku a tempo svého studia. Dále pak ocenil hloubku získaných znalostí, které si studenti mohou navíc doplnit výběrem vhodných volitelných předmětů, takže si student skutečně volí studium na míru.

Je nám ctí, že se řadíme k těm nejlepším v tomto odvětví a budeme se snažit neustále poskytovat prvotřídní služby všem našim studentům.

Více o hodnocení 9 nejlepších DBA v marketingu se dočtete zde