Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

LIGS University rozdává studium zdarma!

Na LIGS rádi podporujeme vzdělání a dobře odvedenou práci. Proto se pravidelně jako partneři rádi zapojujeme do akcí, které sdílí společné cíle a hodnoty celoživotního vzdělávání, píle a snahy dostat se na vrchol. 

Tyto společné hodnoty nalézáme v soutěžích Asistentka roku a Realiťák roku, jejichž vítězové jsou odměněni studiem MBA na LIGS University v hodnotě 195 000 Kč.

Asistentka roku

Jedná se o každoroční soutěž, jejíž cílem je zvýšit povědomí o záslužné práci asistentek a asistentů, prezentovat výsledky jejich práce a poukázat na jejich neocenitelný přínos v každé organizaci. Galavečer letošního ročníku, který si LIGS University rozhodně nenechá ujít,  proběhne 22. dubna 2020, kde dojde k vyhlášení vítězů a předání cen. 

Můžete si také přečíst rozhovor s minulou výherkyní a naší studentkou Kateřinou Hovadíkovou. 

 

Realiťák roku

Koncem ledna také proběhlo Slavnostní vyhlášení 2. ročníku soutěže Realiťák roku na 1. realitním plese v Národním domě na Vinohradech. LIGS University chce bojovat za lepší a transparentnější realitní trhy, proto jsme hrdými podporovateli této soutěže. 

Zároveň si uvědomujeme, že dobrý realitní makléř potřebuje kvalitní vzdělání. Zvlášť po vstupu nového zákona o realitním zprostředkováním. Doplnit si své vzdělání můžou makléři i v naší MBA specializaci Řízení obchodu s realitami.

 

 

Výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročníky s vámi.

  • Sdílet článek

Přihlásit se do studenstské sekce