Představujeme vám vítěze LIGS AWARDS 2017

2. 1. 2018

Ve středu 31. ledna 2018 byli v Clarion Congress Hotel Prague během VIII. ročníku slavnostního večera LIGS AWARDS vyhlášeni vítězové ocenění Osobnost vzdělávaní dospělých za rok 2017.

Ocenění se každoročně uděluje v několika kategoriích a jeho cílem je vyzdvihnout přínos a význam těch, kteří se aktivně podílejí na inovaci a zkvalitňování institucí či firem nebo na vzdělávání a osobním rozvoji jednotlivců.

Vítězem ocenění v kategorii Inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých se stal Filip Dřímalka, expert na digitální inovace v oblasti vzdělávání osobností a firem, zakladatel portálu Digiskills.cz, který se jako první v ČR zaměřuje čistě na takzvaný microlearning, nabízí prvního vzdělávacího chatovacího robota v České republice a celý svůj digitální obsah má postavený na pokročilé datové analytice a personalizaci.

Filip Dřímalka

Ocenění Osobnost vzdělávaní dospělých za rok 2017 v kategorii Další profesní vzdělávání dospělých si převzal Petr Jaššo, který působí jako instruktor a školitel zaměstnanců v oblasti zdravotnictví, a který také vyučuje na Ostravské univerzitě i v mnoha kurzech urgentní medicíny a vzdělávání dospělých.

Petr Jaššo

Cenu v kategorii Praktická aplikace vzdělávání dospělých, což je kategorie zaměřená na trenéry, školitele, lektory, kouče apod., získal Oldřich Dutý, který působí jako lektor a kouč na různých českých, britských i amerických vysokých školách, kde se zaměřuje zejména na oblast strategického managementu a rozvoj lidí a organizací.

Oldrich Dutý

Jak to na slavnostním předávání cen Osobnost vzdělávaní dospělých za rok 2017 vypadalo se můžete podívat v naší galerii.

Všem zúčastněným děkujeme za příjemný večer, vítězům gratulujeme k jejich ocenění a těšíme se na shledání během dalšího ročníku LIGS AWARDS!

Vítězové