Tutor a tutorka roku 2015

2. 10. 2016

V rámci slavnostního večera LIGS AWARDS 2015, který se konal ve čtvrtek 4. února 2016 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague, byli vyhlášeni i vítězové ankety LIGS University „Tutor roku“ za rok 2015.

Bc. Ilona BartovskáTutorkou roku 2015 se stala Bc. Ilona Bartovská, která působí jako poradce, konzultant a lektor v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobních společnostech. Na LIGS University vyučuje předměty Plánování a rozvoj lidských zdrojů, Získávání a výběr pracovníků a další.

Roman Lindauer, Dipl. Mgmt.Tutorem roku 2015 se stal opět Roman Lindauer, Dipl. Mgmt., který působí jako nezávislý poradce a lektor v oblasti managementu a řízení rizik. Na LIGS University je tutorem předmětů Strategický management, Risk management a Manažerská etiketa a etika, aj.

Hlavními kritérii soutěže Tutor roku jsou výsledky hodnocení z tutoriálů, hodnocení absolventů po ukončení programů, dále výsledek ankety, ve které hlasovali účastníci programů, a rovněž hodnocení tutorů pracovníky LIGS University.

Vítězům srdečně gratulujeme a přejeme další pracovní i osobní úspěchy.