Tutorem roku 2014 se stal Roman Lindauer

2. 5. 2015

V rámci slavnostního večera LIGS AWARDS 2014, který se konal ve čtvrtek 5. února 2015 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague, byl vyhlášen i vítěz soutěže LIGS University „Tutor roku“ za rok 2014.

Vítězem této soutěže se stal tutor LIGS University, Roman Lindauer, Dipl. Mgmt., který půsoí jako nezávislý poradce a lektor v oblasti managementu a řízení rizik. Na LIGS University je garantem předmětů Strategický management, Risk management a Manažerská etiketa, v programech MBA, MSc, DBA a PhD.

Hlavními kritérii soutěže Tutor roku jsou výsledky hodnocení z tutoriálů, hodnocení absolventů po ukončení programů, dále výsledek ankety, ve které hlasovali účastníci programů, a rovněž hodnocení tutorů pracovníky LIGS University. Cenu panu Lindauerovi předala vítězka loňského ročníku, Ing. Libuše Neščáková, MBA.

Vítězi srdečně gratulujeme a přejeme další pracovní i osobní úspěchy.

Více fotografií ze slavnostního večera naleznete zde.