Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Stipendium na LIGS University

Magisterské programy MBA a MSc

Každého z vám sem přivedla touha po rozvoji a snaha stát se lepšími experty, profesionály a manažery. Váš rozvoj je pro nás důležitý a chceme vám na této cestě pomoci, jak nejvíce můžeme, a proto jsme na LIGS University zavedli systém stipendií, kterých může využít každý zájemce o studium. Na základě vlastních preferencí si můžete zvolit z následujících možností:

  • Vstupní stipendium
  • Stipendium pro kariérní rozvoj

Vstupní stipendium

Vstupní stipendium je určeno těm z vás, kteří se chtějí soustředit na studium a nechtějí se rozptylovat myšlenkami na platbu školného. Pokud se rozhodnete uhradit celé školné hned při zahájení studia, obdržíte Vstupní stipendium ve výši 12 450 Kč.

Vstupní stipendium motivuje studenty k úspěšnému zakončení vybraného programu, protože už došlo k uhrazení školného. Velice se tak snižuje šance na to, že student v půlce svého studia ztratí motivaci pokračovat.

 

Stipendium pro kariérní rozvoj

Stipendium pro kariérní rozvoj je doporučeno těm, kteří chtějí ze svého studia vytěžit maximum pro svou kariéru. Jako stipendista budete plnit aktivity nad rámec povinností běžného studia, které vám pomohou s budováním vaší osobní značky a získáním hlubších znalostí a dovedností. Stipendium pro kariérní růst se uděluje v hodnotě 12 150 Kč a je uplatněno během poslední splátky školného.

Podrobnější informace k aktivitám nad rámec běžného studia jsou k dispozici zde.

 

Stipendií je možné využít pro programy Interactive Online MBA, MSc, DBA a PhD ve všech jazykových mutacích. Stipendia nejsou omezena výší příjmu zájemce. Žádosti o stipendium posuzuje Admission Advisor a žadatel bude o výsledku informován. Stipendia nelze kombinovat.

Podmínky přijetí ke studiu jednotlivých programů se nemění. Pro více informací o systému stipendií na LIGS University nás neváhejte kontaktovat na e-mailu scholarship@ligsuniversity.com.

Přihlásit se do studenstské sekce