Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Cesta za akreditací uznávanou americkým ministerstvem školství

Dlouhodobým cílem LIGS (přestože to zákon, kterým jsme regulováni, nevyžaduje) je získání akreditace uznávané americkým školství. Akreditační asociace uznávané Ministerstvem školství USA slouží jako certifikační orgán pro získání tzv. studentských půjček (amerického federálního financování, včetně federální finanční podpory amerických studentů).

Cílem a strategií LIGS je, aby se naši studenti nemuseli na mnoho let zadlužovat, využívat půjčky a úvěry, a studium bylo finančně dostupné pro co nejvíce zájemců. Proto nabízíme velmi výhodné školné s možností splátek, a tím pomáháme financovat vaše studium, a širokou nabídku různých typů stipendií, které studium ještě více zlevní.

Získání akreditace uznávané americkým ministerstvem školství je dlouhodobý a náročný proces a jsme rádi, že jsme si tuto cestu zvolili, neboť je zárukou rozvoje a zvyšování přínosů studia a procesů pro všechny naše studenty, absolventy, lektory a zaměstnance.

Na základě první návštěvy akreditačního týmu a vyhodnocení v únoru 2019, jsme obdrželi několik doporučení na úpravy a zlepšení (například plánovaný přechod na vyšší verzi studentského systému, dokončení program reviews, atd.). Stanovili jsme si plán a harmonogram pro splnění všech doporučených oblastí. Předpokládáme, že v příštím roce budou všechny kroky připraveny a implementovány a požádáme o jejich posouzení akreditační asociací.  

Reference

 

Přihlásit se do studenstské sekce