Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

LIGS Awards 2016

Vítězkou ceny Osobnost vzdělávání dospělých za rok 2016 v kategorii Praktická aplikace vzdělávání dospělých se stala Ing. Janka Chudlíková - lektorka, koučka a facilitátorka, která se věnuje rozvoji lidí již 25 let.

Vítězem ocenění Osobnost vzdělávání dospělých za rok 2016 v kategorii Osobní manažerský přínos v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů je Ing. Martin Keyř, MBA, který působí jako programový manažer v České Spořitelně a má za sebou více než  dvacetiletou praxi v oblasti rozvoje a vzdělávání pracovníků.

Vítězem kategorie Inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých je Michal Kankrlík; konzultant a zakladatel společnosti Ivitera a.s., ve které působí také jako obchodní a marketingový ředitel.

Vítězem kategorie Akademické vzdělávání a popularizace vzdělávání dospělých je doc. PhDr. Jaroslav Veteška, Ph.D., který se zabývá problematikou výchovy a vzděláváním dospělých, resocializací, kompetencemi a kvalifikacemi, mediací a probací.

Vítězem kategorie Celoživotní zásluha o rozvoj andragogiky se ve své nepřítomnosti stal prof. PhDr. PaedDr. Ján Perhács, CSc., dr.h.c., který se celý profesní život zabývá tematikou výchovy a vzdělávání dospělých.


Podrobné informace o vítězích si můžete přečíst zde  nebo v tiskové zprávě.

 

Přihlásit se do studenstské sekce