Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

LIGS AWARDS 2017

Ve středu 31. ledna 2018 byli v Clarion Congress Hotel Prague během VIII. ročníku slavnostního večera LIGS AWARDS vyhlášeni vítězové ocenění Osobnost vzdělávaní dospělých za rok 2017.

Vítězem ocenění v kategorii Inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých se stal Filip Dřímalka, expert na digitální inovace v oblasti vzdělávání osobností a firem, zakladatel portálu Digiskills.cz. 

Ocenění Osobnost vzdělávaní dospělých za rok 2017 v kategorii Další profesní vzdělávání dospělých si převzal Petr Jaššo, který působí jako instruktor a školitel zaměstnanců v oblasti zdravotnictví, a který také vyučuje na Ostravské univerzitě i v mnoha kurzech urgentní medicíny a vzdělávání dospělých.

Cenu v kategorii Praktická aplikace vzdělávání dospělých, což je kategorie zaměřená na trenéry, školitele, lektory, kouče apod., získal Oldřich Dutý, který působí jako lektor a kouč na různých českých, britských i amerických vysokých školách.

Jak to na slavnostním předávání cen Osobnost vzdělávaní dospělých za rok 2017 vypadalo se můžete podívat v naší galerii.

Přihlásit se do studenstské sekce