Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

LIGS University

LIGS University je moderní univerzita spojující efektivní metody a inovativní přístupy amerického a evropského vzdělávání. LIGS University vznikla spojením americké LIGS University (2011) a evropské LIGS University (2006) a má za sebou více než dvanáctiletou tradici.

Už více než dvanáct let přinášíme kvalitní a cenově dostupné manažerské vzdělání studentům z celého světa. LIGS University je univerzitou moderního typu, která bourá omezení daná prostorem, časem i jazykem. Vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a Ph.D. lze u nás studovat kompletně online v angličtině, češtině, slovenštině a španělštině nebo v kombinaci těchto jazyků.

MISE

Naší misí je přinášet prostřednictvím internetu kvalitní a cenově dostupné vzdělání dospělým studentům z celého světa. Jsme tu pro všechny, kdo považují informace, osobní rozvoj a celoživotní práci na sobě za své klíčové hodnoty.

VIZE

LIGS University vznikla s vizí stát se špičkovou vzdělávací institucí založenou na inovacích a naplno využívající všech dostupných technologií. Neustále pracujeme na tom, aby naše služby, chování a celkový servis vždy přesáhly očekávání studentů, tutorů i zaměstnanců.

HODNOTY

Z naší vize vycházejí také hodnoty, jejichž počáteční písmena dala vzniknout názvu LIGS University:​

 • Leadership – Jdeme v první linii a udáváme směr celému trhu.
 • Innovation – Náš přístup je založen na neustálých inovacích.
 • Growth – Přispíváme k osobnímu růstu studentů.
 • Success – Pomáháme motivovaným lidem dosahovat úspěchů.


STRATEGIE

Při naplňování naší vize se řídíme následující čtyřbodovou strategií.

Špičkový tým

Základem jsou vždy lidé. Proto pečlivě vybíráme tutory i zaměstnance a neustále zvyšujeme jejich odbornost a profesionalitu.

Vynikající vzdělání

Poskytujeme svou formou i obsahem unikátní vzdělání, které přesahuje běžné standardy a očekávání studentů.

Inovace

Jsme inovativní v celkové koncepci, konkrétních postupech a nabízených službách. Sbíráme zpětnou vazbu a využíváme ji k neustálému zlepšování školy.

Rozsah služeb

Neustále také rozšiřujeme nabídku studijních oborů, předmětů a jazykových mutací.

Slovo Presidenta LIGS University

Vážené dámy a pánové,

LIGS University je kvalitní, vysoce výkonná a rozvíjející se moderní univerzita, jejímž cílem je budovat příjemné a přátelské prostředí a společenství lidí, kteří na sobě chtějí neustále pracovat a rozvíjet se. Naší snahou je, aby naši studenti, absolventi, tutoři i zaměstnanci byli hrdi na to, že jsou spojeni s historií LIGS University. Proto si velice vážím toho, když nás naši studenti i absolventi doporučují a vrací se k nám při studiu navazujících programů.

Číst více

Reference

 

Board of Trustees LIGS University

Členové správní rady LIGS University pocházejí z celého světa a patří mezi přední specialisty ve svých oborech. Jsou zárukou kvality studia, rozvoje, prestiže a finanční stability školy.

 • William Reed

  William Reed

  Chair

  Former Dean of Graduate Programs, Senior Academic Professional, President/CEO/Owner at Reed & Associates, Coachdynamics LLC

 • Richard Jones

  Richard Jones

  Vice Chair

  Associate Professor, University of Hawaii – West Oahu

 • Gary D. Robinson

  Gary D. Robinson

  Vice Chair

  University Chief Academic Officer, Former Chair of the Doctor of Business Administration programs, Manager of Human Resources Initiatives, Vice-President controller, The Boeing Company

 • Sheila D. Fournier-Bonilla

  Sheila D. Fournier-Bonilla

  Member

  Vice President of Academic Operations, former universities Chief Academic Officer, Academic Program Director, Program Chair

Tutoři

 

Tým LIGS University

Ombudsman LIGS University

V souladu s klientským přístupem a snahou o maximální spokojenost studentů manažerského vzdělávání působí na LIGS University ombudsman. Ombudsman je nezávislý na vedení LIGS University a je k dispozici studentům při řešení případných sporných skutečností, které by vznikly v souvislosti s manažerským vzděláváním mezi studentem a LIGS University. Funkci ombudsmana na LIGS University zastává Ing. Zdeněk Maryško, MBA, zkušený manažer s dlouholetou řídící praxí. Ombudsmana LIGS University je možné kontaktovat kdykoli na e-mailu ombudsman@ligsuniversity.com.

Můžeme vám pomoci? Máte dotaz? Zeptejte se!


* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Přihlásit se do studenstské sekce