Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

LIGS University

LIGS University je moderní univerzita spojující efektivní metody a inovativní přístupy amerického a evropského vzdělávání. LIGS University vznikla spojením americké LIGS University (2011) a evropské LIGS University (2006) a má za sebou více než desetiletou tradici.

Cílem a posláním LIGS University je přinášet kvalitní manažerské vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků za výhodnou cenu založené na principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském pracovním životě. Všichni účastníci interactive online programů jsou studenty americké LIGS University a po ukončení programu získají americký univerzitní diplom. 

Mise, vize a strategie LIGS University

MISE


Misí LIGS University je poskytovat kvalitní a progresivní interactive online vzdělávání pro studenty z celého světa za příznivou cenu.

VIZE


Vizí LIGS University je být vysoce kvalitním a inovativním vzdělávacím institutem, jehož služby, chování a poskytovaný servis přesahují očekávání studentů, tutorů a zaměstnanců.
Vize LIGS University je zaměřena na naplnění následujících cílů:

 • Leadership - jsme leaderem na trhu
 • Innovation - máme inovativní přístup
 • Growth - podporujeme osobní růst
 • Success - pomáháme k úspěchu


STRATEGIE
 

 • Mít vysoce kvalitní tutorský sbor a tým zaměstnanců, udržovat a zvyšovat jejich kvalifikaci, odbornost a profesionalitu.
 • Být vysoce profesionálním vzdělávacím institutem poskytujícím vzdělávání na výrazně vyšší, než očekávané úrovni.
 • Být inovativní v přístupech, postupech a nabízených službách v souladu s naplňováním cílů, mise a vize.
 • Rozšiřovat nabídku specializací, předmětů a jazykových mutací.

Slovo Presidenta LIGS University

Vážené dámy a pánové,
vítám vás na stránkách LIGS University.

LIGS University je kvalitní, vysoce výkonná a rozvíjející se moderní univerzita, jejímž cílem je budovat příjemné a přátelské prostředí a společenství lidí, kteří na sobě chtějí neustále pracovat a rozvíjet se. Naší snahou je, aby naši studenti, absolventi, tutoři i zaměstnanci byli hrdi na to, že jsou spojeni
s historií LIGS University. Proto si velice vážím toho, když nás naši studenti
i absolventi doporučují a vrací se k nám při studiu navazujících programů...  

Číst více

Reference

 

Board of Trustees LIGS University

Posláním Board of Trustees je zodpovědnost za kvalitu, integritu, rozvoj a finanční stabilitu LIGS University. Board of Trustees je tvořen odborníky z různých odvětví a zemí, a proto je pro studenty zárukou trvale udržitelného rozvoje a zvyšování prestiže programů LIGS University. 

 • William Reed

  William Reed

  Chair

  Former Dean of Graduate Programs, Senior Academic Professional, President/CEO/Owner at Reed & Associates, Coachdynamics LLC

 • Richard Jones

  Richard Jones

  Vice Chair

  Associate Professor, University of Hawaii – West Oahu

 • Gary D. Robinson

  Gary D. Robinson

  Vice Chair

  University Chief Academic Officer, Former Chair of the Doctor of Business Administration programs, Manager of Human Resources Initiatives, Vice-President controller, The Boeing Company

 • Sheila D. Fournier-Bonilla

  Sheila D. Fournier-Bonilla

  Member

  Vice President of Academic Operations, former universities Chief Academic Officer, Academic Program Director, Program Chair

Tutoři

 

LIGS AWARDS - Osobnost vzdělávání dospělých

LIGS University vyhlašuje každým rokem v rámci večera LIGS AWARDS ocenění Osobnost vzdělávání dospělých. Cílem je najít a představit osobnosti, které se podle názoru navrhovatelů nejvíce podílejí na rozvoji celého odvětví vzdělávání dospělých v ČR.

O vítězích rozhoduje hodnotící komise. Hodnotící komise je složená z řad odborníků, kteří se věnují právě oblasti vzdělávání dospělých.

Nominovaní kandidáti musí splňovat základní podmínku, kterou je působení v oblasti vzdělávání dospělých v České republice nejméně tři roky. Pro nominaci stačí vyplnit přihlášku a tu elektronicky zaslat na e-mailovou adresu: awards@ligsuniversity.cz.

Více informací

Tým LIGS University

Ombudsman LIGS University

V souladu s klientským přístupem a snahou o maximální spokojenost studentů manažerského vzdělávání působí na LIGS University ombudsman. Ombudsman je nezávislý na vedení LIGS University a je k dispozici studentům při řešení případných sporných skutečností, které by vznikly v souvislosti s manažerským vzděláváním mezi studentem a LIGS University. Funkci ombudsmana na LIGS University zastává Ing. Zdeněk Maryško, MBA, zkušený manažer s dlouholetou řídící praxí. Ombudsmana LIGS University je možné kontaktovat kdykoli na e-mailové adrese ombudsman@ligsuniversity.cz.

Můžeme vám pomoci? Máte dotaz? Zeptejte se!


* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Přihlásit se do studenstské sekce