Vzdělávání úspěšných ve věku internetu

S jistou hrdostí o sobě můžeme tvrdit, že jsme stáli u zrodu celého nového modelu vzdělávání. Ideje, které vedly k založení LIGS University, nás inspirují dodnes.

MISE

Naší misí je přinášet prostřednictvím internetu kvalitní a cenově dostupné vzdělání dospělým studentům z celého světa. Jsme tu pro všechny, kdo považují informace, osobní rozvoj a celoživotní práci na sobě za své klíčové hodnoty.

VIZE

LIGS University vznikla s vizí stát se špičkovou vzdělávací institucí založenou na inovacích a naplno využívající všech dostupných technologií. Neustále pracujeme na tom, aby naše služby, chování a celkový servis vždy přesáhly očekávání studentů, tutorů i zaměstnanců.

HODNOTY

Z naší vize vycházejí také hodnoty, jejichž počáteční písmena dala vzniknout názvu LIGS University:​

• Leadership – Jdeme v první linii a udáváme směr celému trhu.
  • Innovation – Náš přístup je založen na neustálých inovacích.
  • Growth – Přispíváme k osobnímu růstu studentů.
  • Success – Pomáháme motivovaným lidem dosahovat úspěchů.

STRATEGIE

Při naplňování naší vize se řídíme následující čtyřbodovou strategií.

Špičkový tým

Základem jsou vždy lidé. Proto pečlivě vybíráme tutory i zaměstnance a neustále zvyšujeme jejich odbornost a profesionalitu.

Vynikající vzdělání

Poskytujeme svou formou i obsahem unikátní vzdělání, které přesahuje běžné standardy a očekávání studentů.

Inovace

Jsme inovativní v celkové koncepci, konkrétních postupech a nabízených službách. Sbíráme zpětnou vazbu a využíváme ji k neustálému zlepšování školy.

Rozsah služeb

Neustále také rozšiřujeme nabídku studijních oborů, předmětů a jazykových mutací.