Akreditace Better Business Bureau® s nejvyšším ratingem pro LIGS University

LIGS University dnes (19. září 2018) obdržela akreditaci Better Business Bureau®  a zařadila se tak mezi téměř 400 000 akreditovaných firem v USA a Kanadě dodržujících vysoké standardy jednání, chování a vystupování této asociace.

Udělená akreditace BBB potvrzuje naši kvalitu, přístup a splnění všech akreditačních standardů BBB a také standardů důvěryhodnosti (Standard for Trust).

Akreditace BBB nám udělala velkou radost, motivuje nás do dalšího zlepšování a jsme rádi, že jsme byli oceněni nejvyšším možným ratingem A+.

Krátce o Better Business Bureau®:

Better Business Bureau® (s více než stoletou tradicí) nastavuje, sleduje a vyhodnocuje standardy pro etické obchodní chování.

• BBB akreditovala téměř 400 000 společností v USA a Kanadě dodržujících tyto vysoké standardy.
  • BBB pomáhá spotřebitelům identifikovat důvěryhodné podniky a ty, které nejsou, prostřednictvím více než 4 milionů BBB Business Reviews.
  • BBB stanovuje standardy (pro každoročně vyhodnocované) tisíce reklam a hodnotí je, aby zajistila, že lidé mohou věřit tomu, co inzerenti říkají.
  • BBB stanovuje standardy a hodnotí praktiky tisíců charit, nadací a neziskových organizací, aby dárci věděli, kam mají peníze.
  • BBB nabízí své národní a místní spotřebitelské služby online a osobně. Díky svému úsilí BBB každoročně pomáhá milionům lidí.