Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Člen Board of Directors obdrží Fulbrightovo stipendium

S velkou radostí oznamujeme, že člen Board of Directors LIGS University John Gilliam Ph.D. obdrží prestižní Fulbrightovo stipendium pro vědecké pracovníky a přednášející. Díky tomuto stipendiu bude v období 2018-2019 provádět svůj výzkum na Mendelově univerzitě v Brně.

Fulbrightovo stipendium je americký program založený za účelem podpory vzdělávacích, vědeckých a kulturních výměn a financovaný z rozpočtu ministerstva školství USA a ostatních partnerů.

Dr. Gilliam zahájí svou činnost na Mendelově univerzitě v září tohoto roku, přičemž první fáze samotného výzkumu započne ještě předtím. Jeho výzkum se bude zabývat hodnocením rizik a zkoumáním tolerance české populace vůči rizikům v porovnání s ostatními státy. John svůj výzkum posune ještě o krok dále, jelikož hodlá zkoumat i rozdíly v toleranci rizik mezi muži a ženami.

Dr. Gilliam se bude během svého působení v České republice věnovat jak svému výzkumu, tak lektorské činnosti. Studentům Mendelovy univerzity bude přednášet kurzy zaměřené na oblast financí.

Za celý tým LIGS University bychom rádi pogratulovali Johnovi k jeho úspěchu!

Přihlásit se do studenstské sekce