LIGS doporučuje mezinárodní vědeckou konferenci s participací PedF UK „VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH 2018“

Studentům doktorských programů Ph.D. a DBA doporučujeme účast na mezinárodní vědecké konferenci "Vzdělávání dospělých 2018 - transformace v éře digitalizace a umělá inteligence" pořádanou Českou andragogickou společností (ČAS) s participací Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy ve dnech 11. a 12. prosince 2018 v Praze.

Příspěvek do recenzovaného sborníku

Taktéž bychom rádi upozornili na možnost publikování příspěvku v recenzovaném sborníku "Proceedings of the 8th International Adult Education Conference 2018" (ISBN 978-80-906894-4-2), jehož vydavatelem bude Česká andragogická společnost, z.s., Praha s participací Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.

ČAS bude opět usilovat o zařazení do databáze WoS Conference Proceedings Citation Index, což je výborná příležitost pro publikování vašeho odborného textu a získání kreditů do studia!

Termín pro odeslání přihlášek je do 30. listopadu 2018

Termín pro odeslání příspěvku do sborníku je do 31. ledna 2019

Účast na konferenci či příspěvek do sborníku vřele doporučujeme.

Více informací, přihlášku a informace pro přispěvatele naleznete zde