Nový stipendista pochází z Afghánistánu!

Nelson Mandela jednou prohlásil, že: "Vzdělání je ta nejsilnější zbraň, kterou lze změnit svět". My na LIGS University se s tímto tvrzením plně ztotožňujeme, ale také si dobře uvědomujeme, že ne každý má stejnou šanci získat vzdělání, po kterém touží. Mnoho studentů z rozvojových zemí si kvůli vysokým nákladům studium zkrátka nemůže dovolit.

Proto jsme se rozhodli i v tomto roce vyhlásit stipendium pro studenty z rozvojových zemí! Toto stipendium je plně hrazené LIGS University a vybranému kandidátu tedy umožní studovat program MBA úplně zdarma.

Míra odezvy nás překvapila, ale zároveň velmi potěšila. Z velkého množství velice kvalitních přihlášek a inspirujících životních příběhů jsme ale nakonec vybrali jednu vítězku, kterou se stala Amena Khavari z Afghánistánu. Amena pracuje jako Provincial Technical Manager v pětiletém projektu Afghan Children Read Program, který je financován Agenturou Spojených států amerických pro mezinárodní rozvoj (USAID).

Jsme velmi hrdí na to, že se Amena připojí k mezinárodní rodině LIGS University a přejeme jí mnoho úspěchů ve studiu.
Exkluzivní rozhovor s Amenou vám přineseme již brzy!