Představujeme vám nové Ambasadory LIGS University

S velkou radostí vám představujeme nové Ambasadory LIGS University! Každý z nich je vynikající student nebo absolvent LIGS University a společně představují to, co naši univerzitu nejlépe vystihuje – odhodlání, diverzitu a úspěch.

Mezi činnosti Ambasadorů patří reprezentace univerzity, proto vám budeme pravidelně přinášet čerstvé rozhovory, videa a články z jejich studia či kariéry. Ambasadoři také slouží jako kontaktní osoby pro zájemce o studium na LIGS University, se kterými budou rádi sdílet svůj názor na studium, svá doporučení a zkušenosti a jakékoliv další informace, které mohou zájemcům o studiu pomoci. Chtěli byste i vy kontaktovat některého z LIGS Ambasadorů?

Dejte nám vědět a my vše zařídíme!

Amr Sukkar

Majitel a výkonný ředitel
E.m.m.
Absolvent Interactive Online PhD