Program LIGS University je jedním z nejlepších v USA

Jsme velmi hrdí na to, že program DBA (Doctor of Business Administration) na LIGS University byl zařazen mezi 35 nejlepších online DBA programů v USA v rámci hodnocení The Top Business Schools and Degrees, které se zaměřuje na výběr nejlepších business škol a vzdělávacích programů ve Spojených státech.

Mezi 35 vybranými online DBA programy se LIGS University umístila na 11. místě!

Při sestavování žebříčku, který obsahuje pouze akreditované instituce, bylo posuzováno několik faktorů: oblast zaměření programů, online dostupnost programu a stupeň akreditace.

„Jsme velmi hrdí na to, že se nacházíme v žebříčku mezi online školami jako je Capella University, Argost, Walden a dalšími uznávanými a kvalitními univerzitami. To pouze zvýrazňuje náš úspěch a potvrzuje kvalitu a přínos LIGS University po naše studenty,“ okomentoval umístění President LIGS University, Dr. Pavel Makovský.

Čím program DBA na LIGS University zaujal?

Jeden z nejvýjimečnějších atributů programu DBA (a dalších programů na LIGS University) je nepochybně jeho 100% online forma bez nutnosti jakékoliv docházky či osobní přítomnosti na univerzitě. Na rozdíl od distanční formy mají studenti během studia podporu v podobě osobního poradce a tutorů, kteří se studentům věnují individuálně a sdílejí s nimi své poznatky a zkušenosti.

Studenti mají také možnost přizpůsobit program svým potřebám a zájmům díky široké nabídce volitelných předmětů a specializací.

V neposlední řadě byla brána v potaz i flexibilita financování studia na LIGS University, která umožňuje studentům rozložit si školné do splátek během celého studia.

Umístění LIGS University v „The Top Business Schools and Degrees“ je pro nás velkou poctou a též potvrzením toho, že úsilí o neustálý vývoj a zlepšování našich online programů je tou správnou cestou.

Více informací naleznete na stránce Top 35 Online Doctor of Business Administration Programs 2018.