Vítáme novou Vice President LIGS University

Je nám velkou ctí vám představit novou Vice President a Chief Academic and Operations Officer LIGS University, Dr. Pardeep Kullar. Zároveň vám přinášíme vám rozhovor s Pardeep o její dosavadní kariéře a působení na LIGS University.

Dobrý den Pardeep, nejprve nám dovolte přivítat Vás na LIGS University. Mohla byste se našim čtenářům představit a říct o sobě pár informací?

Jmenuji se Dr. Pardeep Kullar a na LIGS University působím jako Vice President a Chief Academic and Operations Officer. Patřím mezi nadšené příznivce vzdělávání a pevně věřím, že právě vzdělávání je tou nejdůležitější hodnotou v dnešním světě. Na poli vzdělávání působím už 15 let a posledních 10 let jsem věnovala administrativní činnosti v rámci vysokých škol.

Během této doby jsem pracovala po boku rektora a hlavních řídících pracovníků při vedení profesorského sboru, zaměstnanců i samotné instituce. Měla jsem na starosti rozvoj a modernizaci osnov a spolupracovala jsem se studijním oddělením ve snaze zajistit, aby procesy odpovídaly požadavkům akreditačních asociací, regulačních agentur a Ministerstva školství.

Mohla byste nám o Vašich zkušenostech z oblasti vysokého školství říct více?

Hned po úspěšném zakončení bakalářského studia jsem nastoupila na jedno z oddělení University of California, Los Angeles (UCLA) jako Director of Operations. Věděla jsem, že si chci vybudovat kariéru v oblasti vzdělávání, a tak jsem postupem času působila na několika pozicích v rámci administrativy vzdělávacích institucí. Působila jsem jako Director of University Relations, Dean of Education, Director of Compliance, Director of Education a Chief Academic Officer. Působila jsem také jako Program Director na New York University.

Celý rozhovor s Pardeep si můžete přečíst zde