Webinář: Anti-fraud management – Metody detekce rizika účetních chyb a podvodů

Webinář prezentuje jeden z možných přístupů, jak identifikovat riziko použití metod kreativního účetnictví, jehož následkem je významná manipulace s účetními daty nad rámec věrného a poctivého obrazu účetnictví.

Na základě výsledků případových studií včetně otestovaných reálných dat účetních výkazů vybraných účetních jednotek, dále testování přístupu CFEBT zahrnujícího dlouhodobé teoretické a praktické studium aspektů kreativního účetnictví byl navržen „trojúhelník rizika účetních chyb a podvodů“ z pohledu uživatele účetních výkazů.

Trojúhelník rizika účetních chyb a podvodů má formu anti-fraud systému a může být použit ve zvolené šíři všemi uživateli účetních výkazů k testování resp. řízení rizika manipulace účetních výkazů v čase nejméně pěti účetních období.

Připojte se k nám u dalšího z webinářů LIGS University, který se uskuteční ve čtvrtek 26. července 2018 od 18:00 hodin. Webinářem na téma „Anti-fraud management – Metody detekce rizika účetních chyb a  podvodů“ vás provede tutorka LIGS University Ing. Zita Drábková, Ph.D., MBA.

Přihlaste se na webinář

Přihlaste se na bezplatný webinář!