WEBINÁŘ: Finanční trhy v USA a Evropě

Dovolujeme si vás pozvat na další ze série webinářů zdarma na LIGS University. Tentokrát se zaměříme na téma „Finanční trhy v USA a Evropě“. Během webináře budeme diskutovat o rozvoji kapitálových trhů a jejich rozdílech v USA a Evropě, a také o jejich vývoji v období po finanční krizi.

Dále si povíme o Federálním rezervním systému a Evropské centrální bance a důsledcích jejich aktivit, jako jsou například nadhodnocené dluhopisy, nízké úrokové sazby a výnosy dluhopisů a riziko vysoké inflace.

Webinář „Finanční trhy v USA a Evropě“ se uskuteční 10. května 2018 od 17:00 hodin a jazykem komunikace bude angličtina. Přednášet vám bude tutor LIGS University Ing. Martin Širůček, Ph.D, který zároveň působí jako lektor na Mendelově univerzitě v Brně.

Webinář se mimo jiné zaměří na tato témata:

• centrální bankovnictví
  • vývoj inflace a ekonomiky
  • nestandardní nástroje centrálních bank
  • budoucí vývoj centrálních bank

Přihlaste se na náš bezplatný webinář!