Webinář: Jak psát seminární práce

Zveme vás k dalšímu z webinářů LIGS University, který se tentokrát zaměří na téma, které využije každý student! Webinář „Jak psát seminární práce“ se uskuteční v pondělí 16. července od 17:00 hodin a přednášet vám bude tutorka LIGS University a zároveň Chief of PhD Committee, Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D.

Na webináři bude vysvětlena podstata seminární práce tak, aby student věděl, jak k této formě ukončení kurzu přistoupit. Současně bude objasněna provázanost na „problem solving“ – kdy student může využít odborné vedení tutora k tomu, aby řešil aktuální problematiky ze svého pracoviště.

Webinář „Jak psát seminární práce“ je také přípravou na International Doctoral Conference, online konferenci, kterou pořádá LIGS University. Webinář vám poskytne návod, jak správně napsat příspěvek na tuto konferenci, která se uskuteční 30. srpna 2018. Více informací o konferenci se dozvíte zde.

Co se na webináři dozvíte?

• Jak si naformulovat cíl.
  • Příprava metodiky, postupu a náčrt závěru.
  • Jak sbírat, zpracovávat a interpretovat data.
  • Tipy a triky pro efektivní zpracovávání seminárních prací.

Přihlaste se na bezplatný webinář!