Vyzvedněte si svůj vánoční dárek 43000 Kč na studium MBA/MSc a jedno další stipendium k tomu!

Studujte MBA/MSc kompletně online

S LIGS University získáte titul MBA/MSc 100% online. Žádné dojíždění, žádný zbytečně ztracený čas. Online studium se díky využití moderních technologií přizpůsobí i časově zaneprázdněným studentům. Přitom rozhodně nejde o pofidérní studijní program. Na LIGS University se skutečně něco naučíte.

• Nečekejte na novoroční předsevzetí a začněte na sobě pracovat hned.
  • Buďte úspěšnější v práci a kariéře.
  • Nemusíte nikam cestovat, určete si termín, délku i intenzitu studia.

Pomůžeme Vám splnit Vaše očekávání!

Přihlaste se ke studiu do 31. 12. 2018 a nadělíme Vám vánoční dárek 43 000 Kč formou slevy ze školného!
K tomu si můžete navíc vybrat jedno další stipendium z nabídky stipendií LIGS University. A to už je bohatý Ježíšek!
Odešlete níže uvedený formulář, do pole Unikátní kód vyplňte "VánoceLIGS2018".

Nezávazná poptávka studia online MBA/MSc

* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Proč studovat online na LIGS University?

• Okamžitě využitelné v praxi – získané znalosti a dovednosti ihned využijete v práci.
  • Online knihovna – všechny knihy, vědecké databáze, video programy a studijní materiály máte v ceně studia.
  • Náskok před ostatními – studiem online MBA zvýšíte svou hodnotu na trhu práce.
  • Titul MBA – budete se pyšnit prestižním a světově používaným titulem MBA z americké LIGS University
  • Cenová dostupnost – školné si rozložíte do splátek bez navýšení
  • Vysoká kvalita tutorů – znalosti a zkušenosti předávají odborníci z praxe.
  • Studentský informační systém – všechny informace máte k dispozici z počítače, tabletu či chytrého telefonu kdykoli a kdekoli na světě.
  • Akreditace – uznávaná akreditační instituce ASIC potvrdila kvalitu a vysoký standard studia na LIGS University udělením nejvyššího stupně akreditace. To je známkou soustavného rozvoje LIGS University. Stejně jako akreditace Better Business Bureau s nejvyšším ratingem, certifikace ISO a status Eligibility u asociace WASC, uznávané americkým ministerstvem školství.

Podrobné informace o Online MBA

vám rádi zašleme bezplatně na váš e-mail.

Podrobné informace o Online MSc

vám rádi zašleme bezplatně na váš e-mail.