Vyzvedněte si svůj vánoční dárek 63000 Kč na studium Ph.D./DBA a jedno další stipendium k tomu!

Doktorské studium kompletně přes internet

Na LIGS University získáte nejvyšší akademické vzdělání prostřednictvím doktorských studijních programů, probíhajících 100% interaktivně online.

Jde o plnohodnotné studium vyžadující hluboké zvládnutí oboru, které se pomocí moderních technologií přizpůsobí i časově zaneprázdněným studentům a navíc vám poskytuje čas na zaměstnání, rodinu a koníčky.​

• Nečekejte na novoroční předsevzetí a začněte na sobě pracovat hned.
  • Buďte úspěšnější v práci a kariéře.
  • Nemusíte nikam cestovat, určete si termín, délku i intenzitu studia.

Pomůžeme Vám splnit Vaše očekávání!

Přihlaste se ke studiu do 31. 12. 2018 a nadělíme Vám vánoční dárek 63 000 Kč formou slevy ze školného!
K tomu si můžete navíc vybrat jedno další stipendium z nabídky stipendií LIGS University. A to už je bohatý Ježíšek!
Odešlete níže uvedený formulář, do pole Unikátní kód vyplňte "VánoceLIGS2018".

Nezávazná poptávka studia online Ph.D./DBA

* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Proč studovat online na LIGS University?

• Vysoká kvalita tutorů a školitelů – vzdělávat vás budou špičkoví odborníci z praxe a akademické sféry.
  • Akreditace – uznávaná akreditační instituce ASIC potvrdila kvalitu a vysoký standard studia na LIGS University udělením nejvyššího stupně akreditace. To je známkou soustavného rozvoje LIGS University. Stejně jako akreditace Better Business Bureau s nejvyšším ratingem, certifikace ISO a status Eligibility u asociace WASC, uznávané americkým ministerstvem školství.
  • Studentský informační systém – veškeré informace máte kdykoli po ruce ve svém počítači, tabletu i smartphonu.
  • Splátky bez navýšení ceny– určíte si způsob splácení – například v osmi splátkách bez cenového navýšení.
  • Cenová dostupnost – získáte bezkonkurenčně výhodný poměr mezi kvalitou vzdělání a jeho cenou.
  • Online knihovna – všechny knihy, vědecké databáze, video programy a studijní materiály máte v ceně studia.
  • Okamžitý přínos – provázanost studia bude mít bezprostřední efekt na vaše pracovní výsledky.
  • Konkurenceschopnost – jako absolventi online Ph.D. zvýšíte svou hodnotu na trhu práce.
  • Americký titul – můžete se pochlubit světově užívaným titulem z americké univerzity.​

Podrobné informace o Online Ph.D.

vám rádi zašleme zdarma na váš e-mail.

Podrobné informace o Online DBA

vám rádi zašleme zdarma na váš e-mail.