Specializace Řízení obchodu s realitami provází zákonitostmi na realitním trhu a odrazí váš úspěch.

Interactive Online MBA - struktura programu Řízení obchodu s realitami

předměty
    zvoleného studijního
    oboru

předměty
    z volitelného
    modulu

předmětů
    základního
    modulu

roky
    k dokončení
    studia

Realitní trh

Realitní trh je jeden z nejvíce rostoucích trhů současnosti.

V rámci předmětu Realitní trh studenti získají znalosti v oblasti realitního trhu, jeho nastavení, principů a fungování. Naučí se orientovat v subjektech, které se na trhu pohybují a aplikovat vývoj nabídky a poptávky na potřebnou strategii. Studenti se naučí využít potenciál realitního trhu i ke svým osobním zájmům. Jednotlivé části tohoto předmětu se soustřeďují nejenom na nezbytnou sumu teoretických znalostí, ale taktéž na praktické využití, zpracování informací a orientaci v realitní problematice. Cílem předmětu je, aby studenti pochopili fungování realitního trhu a využili jeho příležitostí.

Obsah předmětu

• Realitní trh, subjekty na realitním trhu
  • Specifika a historie realitního trhu v ČR
  • Realitní zákon a současný stav trhu
  • Realitní kancelář
  • Segmenty trhu s nemovitostmi – všeobecně
  • Investiční nemovitosti, nájem bytových a nebytových prostor

Obchod s nemovitostmi

Předmět Obchod s nemovitostmi má studentům pomoci získat znalosti v oblasti realitního trhu. Jednotlivé části tohoto předmětu se soustřeďují nejen na nezbytnou sumu teoretických znalostí, ale kladou především silný důraz na schopnost praktického provedení z oblasti realitního trhu. Cílem předmětu je teoretická a praktická orientace studentů v této složité oblasti. Studenti se seznámí se základními pojmy, ale také s tím, jak se stát úspěšným realitním makléřem či brokerem spolu s dodržováním etických zásad. Naučí se také jak se propagovat a být vidět tak, aby dosáhli úspěchu v kariéře. Ovládnou i právní úpravu a principy stavebního práva. Seznámí se také s nejmodernějšími trendy v oblasti realitního trhu.

Obsah předmětu

• Obchod s nemovitostmi
  • Jak rychle nastartovat kariéru
  • Etika a etický kodex
  • Katastr nemovitostí
  • Finanční minimum
  • Vhodné nástroje reklamy pro makléře
  • Právní minimum
  • Základní stavební a architektonické pojmy, stavební právo
  • Prodej a pronájem nemovitosti
  • Nové trendy v realitním trhu

Nezávazná poptávka studia IO MBA

* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Proč studovat online MBA na LIGS University

• Vysoká kvalita lektorů – vzdělávat vás budou špičkoví odborníci z praxe a akademické sféry.
  • Akreditace – uznávaná akreditační instituce ASIC potvrdila kvalitu a vysoký standard studia na LIGS University udělením nejvyššího stupně akreditace - ASIC Premier University. To je známkou soustavného rozvoje LIGS University, stejně jako certifikace ISO.
  • Studentský informační systém – veškeré informace máte kdykoli po ruce ve svém počítači, tabletu i smartphonu.
  • Splátky bez navýšení ceny – určíte si způsob splácení – například v osmi splátkách bez cenového navýšení.
  • Cenová dostupnost – získáte bezkonkurenčně výhodný poměr mezi kvalitou vzdělání a jeho cenou.
  • Online knihovna – elektronickou knihovnu, video programy a studijní materiály máte v ceně studia.
  • Okamžitý přínos – provázanost studia bude mít bezprostřední efekt na vaše pracovní výsledky.
  • Konkurenceschopnost – jako absolventi online MBA zvýšíte svou hodnotu na trhu práce.
  • Americký titul – můžete se pochlubit světově užívaným titulem z americké univerzity.
  • Jazyky studia - studujte v angličtině, češtině nebo v kombinaci těchto jazyků.

Podrobné informace

o Online MBA vám rádi
zašleme na váš e-mail.

Školné a stipendium