Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Získejte částečné stipendium na LIGS University

Každého z vám sem přivedla touha po rozvoji a snaha stát se lepšími experty, profesionály a manažery. Váš rozvoj je pro nás důležitý a chceme vám na této cestě pomoci, jak nejvíce můžeme, a proto jsme na LIGS University zavedli systém stipendií, kterých může využít každý zájemce o studium. Na základě vlastních preferencí si můžete zvolit z následujících možností:

  • Vstupní stipendium
  • Stipendium pro kariérní rozvoj


Stipendií je možné využít pro všechny online programy ve všech jazykových mutacích. Na LIGS University můžete studovat manažerské programy:
 

MBA               MSc             DBA              PhD 

 

Vstupní stipendium

Vstupní stipendium je určeno těm z vás, kteří se chtějí soustředit na studium a nechtějí se rozptylovat myšlenkami na platbu školného. Pokud se rozhodnete uhradit celé školné hned při zahájení studia, obdržíte Vstupní stipendium, jehož výše se odvíjí od zvoleného studijního programu

Vstupní stipendium motivuje studenty k úspěšnému zakončení vybraného programu, protože už došlo k uhrazení školného. Velice se tak snižuje šance na to, že student v půlce svého studia ztratí motivaci pokračovat. 

Vstupní stipendium se uděluje pro magisterské i doktorské programy na LIGS University.

 

Stipendium pro kariérní rozvoj

Stipendium pro kariérní rozvoj je doporučeno těm, kteří chtějí ze svého studia vytěžit maximum pro svou kariéru. Jako stipendista budete plnit aktivity nad rámec povinností běžného studia, které vám pomohou s budováním vaší osobní značky a získáním hlubších znalostí a dovedností. Stipendium pro kariérní růst odpovídá poměrné hodnotě navýšených kreditů a je uplatněno během poslední splátky školného.

Stipendium pro kariérní rozvoj se uděluje pro magisterské i doktorské programy na LIGS University.

 

Žádosti o stipendium posuzuje Admission Advisor a žadatel bude o výsledku informován. Stipendia nelze kombinovat. Podmínky přijetí ke studiu jednotlivých programů se nemění. Pro více informací o systému stipendií na LIGS University nás neváhejte kontaktovat na e-mailu scholarship@ligsuniversity.com.

V případě zájmu o stipendium vyplňte formulář níže a uveďte název vybraného stipendia. 

Mám zájem o stipendium


* údaje označené tímto znakem jsou povinné

Přihlásit se do studenstské sekce