Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Mgr. Michal Pich, MBA

Jednatel, EuroNet Media s.r.o.

 

Je stále mnoho těch, kteří studují vysokou školu jen kvůli získání vysokoškolského titulu, nebo jako nutnost k dosažení vytoužené pracovní pozice. Přístup ke studiu MBA je z mého pohledu jiný. Je nejen o nabytí nových znalostí, ale také o významném osobním rozvoji. Dokončit vzdělání proto, že chci a ne proto, že musím, je velký rozdíl. Proto mají všichni, kteří došli až do cíle, můj velký obdiv. Není to cesta lehká, ale výsledek stojí rozhodně za to. Ze všeho nejdůležitější je ovšem udělat první krok, protože i když jsme na správné cestě, budeme-li jen čekat, nikam nedojdeme.

O studiu MBA jsem přemýšlel delší dobu, ale až setkání se zástupci LIGS University mě přesvědčilo, že přesně tato škola splňuje mé požadavky. Ochota, profesionalita a lidský přístup pro mě byly při výběru dalšího studia rozhodující.

Pokud máte vystudovanou vysokou školu a přemýšlíte, zdali je možné posunout se ještě výše, studium na LIGS University může být vaší trefou do černého. Všem manažerům mohu studium na LIGS University vřele doporučit. Hodně štěstí!

 

Rozhovor

Podívejte se na další reference našich absolventů

 

Přihlásit se do studenstské sekce