Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ana Queralt

Adjunct Professor of HR Management

 

Ana Queralt působí jako HR ředitelka ve společnosti Leng d'Or. Anna má rozsáhlé zkušenosti jak v pracovněprávních vztazích, tak v aspektech rozvoje talentů organizace, se silným strategickým zaměřením na tuto roli. Má více než 15 let zkušeností v komplexním mezinárodním prostředí, přispívá k obchodní strategii a rozhodovacím procesům řídícího výboru a představenstva.

 

Od roku 2005 působila jako HR ředitelka pro Španělsko a Portugalsko v mezinárodní americké společnosti Black & Decker (nyní Stanley Black & Decker).

 

Během let 2000 a 2005 pracovala pro mezinárodní farmaceutickou firmu Sanofi-Synthèlabo (nyní Sanofi) jako Head of Selection and Development a jako Head of Human Resources.

 

Svou kariéru v oblasti lidských zdrojů začala jako konzultantka v americké společnosti DBM (Drake, Beam & Morin).

 

V roce 2013 získala ocenění European Star Award za její příkladnou demonstraci firemních hodnot během fúze a restrukturalizace Stanley Black & Decker.

 

Doktorát z psychologie získala na University of Barcelona, kde také působila několik let jako researcher a assistant professor pro předmět psychologie v doktorském programu. Později pokračovala studiem lidských zdrojů na University of Navarra (IESE Business School).

 

Kromě svého působení v soukromé sféře pokračuje Ana i nadále ve své akademické dráze. Na University of Lleida vyučuje kurz zabývající se strategiemi v oblasti HR v rámci magisterského studijního programu.

 

Jejím cílem jako tutorky je pomoci studentům s propojením teorie a praxe, což dělá za pomoci svých bohatých zkušeností v mezinárodních společnostech. Ráda pracuje s kreativními, analytickými, samostatnými a motivovanými studenty.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce