Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Anthony Koyzis

Profesor, University of Nicosia

 

Profesor Anthony A. Koyzis PhD pochází z Kypru, kde vyučuje online kurzy na University of Nicosia. Je také členem Plánovací rady na Admiralty University of Nigeria. Dr. Koyzis pracoval více než 25 let jako profesor a předseda na University of Wisconsin, byl děkanem na univerzitě v Nebrasce a založil Graduate and Professional Studies na Longwood University of Virginia. Působil také jako rektor a probošt na West Liberty – West Virginia University. Profesorem je od roku 2000.

 

Dr. Koyzis dále vyučoval na University of Thessaly v Řecku. Působil jako člen akreditačních skupin na Kypru, v Řecku a v USA. Od roku 2013 žije a pracuje na Kypru a také v USA a Nigérii.

 

Dr. Koyzis obdržel bakalářský titul v oblasti ekonomiky a politologie, magisterský titul v mezinárodních rozvojových studiích a PhD z University of Iowa, USA.

 

Dr. Koyzis vyučoval studenty bakalářských, magisterských i doktorských studijních programů. Doktorské programy vyučuje již od roku 1993. Ve své dlouhé kariéře učil na univerzitách v USA, ve Velké Británii a na několika evropských univerzitách. Vyučuje předměty v oblastech: Leadership, Management, Organizational Studies Organizational Behavior, Organizational Development, Human Resource Development a Leadership Coaching and Mentoring.

 

Dr. Koyzis se rovněž podílel na usnadnění rozvoje poskytování nepřetržitého odborného vzdělávání pro vedoucí pracovníky v oblasti obchodu, vzdělávání, zdravotnictví a sociální péče.

 

Na poli výzkumu se zajímá o otázky managementu univerzit, vývoj leadershipu v Africe a rozvoj podnikání v Nigérii a dalších afrických zemích.

 

Životní náplní Dr. Koyzise je vyučovat a podporovat své studenty, aby odvedli co nejlepší výkon. Neustále poskytuje svým studentům zdroje, které zlepšují jejich znalosti. Se studenty rád komunikuje formálně i neformálně.

 

Motto:

Je strašné plýtvat potenciálem naší mysli.

Další tutoři

Přihlásit se do studenstské sekce